• Гель для прання чорних тканин Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183020 Закінчився
74,95 грн
  • 1,5 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Гель для прання застосовується для прання чорних речей. Містить комплекс з п’яти ензимів, який неперевершено видаляє плями від жиру. Зберігає фарби яскравими. Одяг довго зберігає гарний вигляд. Не придатний для прання вовняних та шовкових тканин. Придатний для використання у пральній машині. Засіб розрахований на 40 циклів прання. Склад: вода, від 15 до 30% неіоногенні ПАР, від 5 до 15% аніонні ПАР, від 5 до 15% мило, менше 5% фосфонат, ензими (протеаза, ліпаза, амілаза, целюлаза, мананаза), консерванти (бензізодіазолінон, метилізодіазолінон), ароматизатори (бутилфеніл метилпропіонал, цитронелол), барвник. Тримати в місцях недоступних для дітей! Уникати контакту з очима! Якщо засіб потрапив у очі, негайно ретельно промити водою. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря. Перед пранням обов’язково прочитайте інформацію, зазначену на етикетках речей. Тримати в сухому прохолодному приміщенні. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Відмінний результат прання. І збережений колір.
13 лютого, 2018
чудово пере кольорові речі.
2 лютого, 2018
Гель подобається. Гарно пере і вистачає надовго.
17 грудня, 2017
Отлично все отстирывает, не оставляет мутного налета на вещах, приятный аромат.
16 грудня, 2017
Придбала вперше. Результат дав відмінний результат. Колір джинсів чоловіка став яскравішим.