• Гель для прання речей з вовни Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183034 Закінчився
74,95 грн
  • 1,5 л
Гель для прання речей з вовни застосовується для делікатного прання виробів з вовни, шовку, мохеру та делікатних тканин при температурі від 20ºС до 30ºС. Підходить для прання у воді з будь-яким ступенем жорсткості. Не потребує попереднього замочування. Придатний для використання у пральній машині. Дозування: 1 ковпачок = 37мл. Засіб розрахований на 30 циклів прання. Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, менше 5% фосфонати, консерванти, запашки, екстракт кашеміру, захисник кольору, фарбник. Тримати в місцях недоступних для дітей! Уникати контакту з очима! Якщо засіб потрапив у очі, негайно ретельно промити водою. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря. Перед пранням обов’язково прочитайте інформацію, зазначену на етикетках речей. Тримати в сухому прохолодному приміщенні. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 грудня, 2017
Дуже хороший засіб! Гарно справляється із забрудненням!
12 грудня, 2017
Пятна любых видов отстирывает без проблем, на долго хватает, приятный запах.
10 грудня, 2017
Подходит для стирки шерстяных вещей при низкой температуре, вещи мягкие и хорошо пахнут.
9 грудня, 2017
Отлично справляется со своей задачей, приятный запах.
8 грудня, 2017
Не могу сказать, что все пятна хорошо отстирывает.