• Гель для прання речей з вовни Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183034 Закінчився
74,95 грн
  • 1,5 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Гель для прання речей з вовни застосовується для делікатного прання виробів з вовни, шовку, мохеру та делікатних тканин при температурі від 20ºС до 30ºС. Підходить для прання у воді з будь-яким ступенем жорсткості. Не потребує попереднього замочування. Придатний для використання у пральній машині. Дозування: 1 ковпачок = 37мл. Засіб розрахований на 30 циклів прання. Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, менше 5% фосфонати, консерванти, запашки, екстракт кашеміру, захисник кольору, фарбник. Тримати в місцях недоступних для дітей! Уникати контакту з очима! Якщо засіб потрапив у очі, негайно ретельно промити водою. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря. Перед пранням обов’язково прочитайте інформацію, зазначену на етикетках речей. Тримати в сухому прохолодному приміщенні. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Замечательный гель. Вещи после стирки мягкие и приятно пахнут. Экономный и цена приятная.
12 лютого, 2018
Хорошо смягчает колючие свитера и предотвращает сбивание и скатывание шерсти.
9 лютого, 2018
После стирки в этом геле даже самые колючие шерстяные вещи стали гораздо мягче. Очень нравится запах.
5 лютого, 2018
Я много лет стираю шерсть только этим гелем Домоль! Рекомендую всем: после него вещи чистые, свежие, мягкие, подходит и для нежных тонких вещей, и для грубых свитеров. Полощу с кондиционером Домоль.
27 січня, 2018
Безупречно стирает шерстяные вещи, делая их приятными к телу, менее колючими. Аромат средства легкий, ненавязчивый. Однозначно рекомендую.