• Відбілювач для тканин Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 652741 Закінчився
14,95 грн
  • 50 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Надає виробам сяючої білизни! Підходить для всіх типів тканин. Без хлору, фосфатів та бору! Діє при температурі від 20°С! Спосіб використання: один пакетик засобу (50г) додати у відсік для прального порошку у пральній машині. При ручному пранні один пакетик розчинити у 7 л теплої води, замочити білизну на 1 годину. При пранні звертайте увагу на рекомендації, зазначені на етикетках виробів. Застереження: Тримати в недоступному для дітей місці. Подразнює очі. Уникати контакту з шкірою та очима! Якщо у вас надчутлива шкіра рук, скористайтесь рукавичками при пранні. При потраплянні в очі негайно промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. Не ковтати! У разі проковтування негайно звернутися за медичною допомогою до лікаря і показати упаковку (етикетку). Зберігати пакет щільно закритим в сухому місці. Склад: сода, від 15 до 30% відбілювач на основі кисню, менше 5% аніонні ПАР, менше 5% неіоногенні ПАР, ензими (амілаза, ліпаза, протеаза), оптичний відбілювач, ТАЕД, силікат натрію. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 березня, 2018
Покупаю постоянно, очень нравиться, выводит почти все пятна. - при этом ткань не портиться.
25 лютого, 2018
добавляю в порошок немного воды, растираю средство на пятно, потом в машинку. справляется отлично
16 грудня, 2017
Хороший гель для стирки. Выгодный объем. Немецкое качество.
4 грудня, 2017
Дуже добрий і недорогий відбілювач, рекомендую купувати!
14 листопада, 2017
Муж любит носить белые майки, футболки, отбеливатель прекрасно помогает сохранить белизну и избавляет от пятен. Добавляю при стирке . Старвюсь брать по акции, 2+3, цена очень приятная)