• Зубна паста Sensodyne Комплексний Захист

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 745505 Закінчився
63,95 грн
  • 75 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
А Вам доводиться терпіти біль при вживанні гарячої або холодної їжі? Це означає, що Ваша ротова порожнина потребує особливого догляду. Позбавтесь неприємних відчуттів із спеціально розробленою зубною пастою. Зубна паста Sensodyne - комплексний захист для чутливих зубів та подразнених ясен для щоденного використання. Містить 5% нітрату калію, що допомагає зменшити підвищену чутливість зубів, та натрію фторид 0,315% (1450 ppm Фтору), допомагає зміцнити ясна та зуби, захистити від карієсу та, видалити зубний наліт. Застереження: не застосовувати дітям віком до 12 років без консультації стоматолога. Склад: aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, potassium nitrate, cocamidopropyl betaine, aroma, zinc citrate, xanthan gum, titanium dioxide, sodium fluoride, sodium hydroxide, sodium saccharin, sucralose, limonene, cinnamal, eugenol. Містить натрію фторид 0,315% w/w (1450 ppm фтору). Країна-виробник: Словацька Республіка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 листопада, 2017
обычная паста, проблему чувствительных зубов не решила
19 листопада, 2017
Справді забирає чутливість зубів. Чергуємо використання цієї пасти з іншими. Задоволені.
19 листопада, 2017
Паста самая обычная,очищает не лучше остальных,цена ,даже со скидкой завышена.
18 листопада, 2017
качественная зубная паста, комплексная защита, укрепление десен.
17 листопада, 2017
Хорошо очищает, дарит чувство свежести надолго.