• Зубна паста Sensodyne Відбілювальна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 305373 Закінчився
60,00 грн
  • 75 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна паста для чутливих зубів з делікатною вибілюючою дією для щоденного використання. Має низькоабразивну формулу для видалення плям з поверхні зубів і відновлення природної білизни зубів. Зубна паста Сенсодин Вибілюююча не є засобом для вибілювання зубів. Зубна паста містить полірувальні компоненти, які видаляють зубний наліт і, допомагає зменшити чутливість зубів завдяки вмісту 5% нітрату калію. Містить натрію фторид 0,306% (1400 ppm Фтору). Застереження: Не застосовувати дітям віком до 12 років без консультації стоматолога. Склад: Склад: aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, pentaasodium triphosphate, potassium nitrate, peg-6, aroma, titanium dioxide, cocamidopropyl betaine, sodium methyl, cocoyl taurate, xanthan gum, sodium hydroxide, sodium fluoride, sodium saccharin. Країна-виробник: Словацька Республіка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 березня, 2018
Действенная паста,хороший уход,защита от чувствительности...
2 лютого, 2018
За таку ціну хороша паста і дійсно ввдбілює
14 листопада, 2017
бережно очищает и ухаживает, приятная на вкус
3 листопада, 2017
Хороша паста, результатом задоволена.
31 жовтня, 2017
При тривалому використанні помітив, що зуби стали білішими.