• Зубна паста Sensodyne Відновлення та Захист

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 795387 Закінчився
73,90 грн
  • 75 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
А Вам доводиться терпіти біль при вживанні гарячої або холодної їжі? Це означає, що Ваша ротова порожнина потребує особливого догляду. Позбавтесь неприємних відчуттів із спеціально розробленою зубною пастою. Sensodyne - зубна паста, що містить у своєму складі NovaMin для щоденного використання. NovaMin – це кальцій-фосфатна технологія, яка допомагає відновити шар на поверхні оголеного дентину і всередині дентинних канальців завдяки природним для зубів компонентам. NovaMin починає діяти при контакті зі слиною, формує захисний шар на поверхні оголеного дентину, який допомагає відновити чутливі ділянки зуба за умови чищення зубів двічі на день не менше тижня. Застереження: не застосовувати дітям віком до 12 років без консультації стоматолога. Склад: glycerin, peg-8, hydrated silica, calcium sodium phosphosilicate (novamin), cocamidopropyl betaine, sodium methyl cocoyl taurate, aroma, titanium dioxide, carbomer, sodium saccharin, sodium fluoride, limonene. Містить натрію фторид 0,3152% w/w (1450 ppm фтору). Країна-виробник: Велика Британія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 березня, 2018
Позбавтесь неприємних відчуттів і получете хороший ефект відбілення)))
10 лютого, 2018
Очень хорошая зубная паста; постепенно снижает чувствительность зубов, даёт ощущение свежести и чистоты.
18 січня, 2018
при регулярном использовании снижает чувствительность
21 грудня, 2017
Действительно со временем меньше чувствительными к холодному , соленому,сладкому стали
20 грудня, 2017
Хорошая паста, свою стоимость оправдывает. Хорошо очищает и надолго освежает дыхание.