День батька

Дорогому Татові ... Ні, не так. Татусеві! І завжди, обов'язково завжди з великої літери! Найближчу людину хочеться радувати постійно. Особливо в день батька. Він створений спеціально для того, щоб ми мали можливість розповісти нашим татам, як багато вони для нас значать. Сказати їм спасибі за роки розуміння та підтримки. Нехай вони навіть і не здогадуються про це свято, нехай звикли робити вигляд, що всі ці подарунки не більше, ніж зайва ніжність. Найсуворіший на вигляд тато тане, отримуючи приємні презенти від власних дітей. Поділитися своєю любов'ю та визнанням можна за допомогою якісної чоловічої косметики, яка давно перестала бути маркетинговим ходом, перетворившись для багатьох в необхідність.

День батька - відмінний привід для особливого подарунка

Чоловіча лінія косметики відрізняється від жіночої в першу чергу через особливості шкіри наших дідусів, батьків та братів. Їх шкіра більш щільна, містить більше колагену і має інший кислотно-лужний баланс. Завдяки особливостям будови на чоловічій шкірі менше зморшок, але більше жирного блиску та запалень. Додавши до цього мікропошкодження дерми через щоденне гоління, отримуємо необхідність ретельного щоденного догляду.

Поетапний догляд за чоловічою шкірою

  • Очищення - активізує функції шкіри, матуя її та позбавляючи від жирного блиску. Для цього виробники косметики розробляють спеціальні гелі.

  • Зволоження - правильно підібраний крем заспокоїть шкіру наших батьків після гоління, забезпечивши їй необхідне живлення, усунувши відчуття сухості і стягнутості.

  • Екстрене відновлення - профільні маски допоможуть надати шкірі квітучий і відпочивший вигляд за рахунок збалансованого складу з вітамінів та поживних речовин.

  • Антивікові засоби - допоможуть планомірно боротися з процесами старіння.

Що ще порадує наших батьків?

Крім косметичних засобів в якості подарунка на свято будуть доречними бритви, засоби для душа, антиперспіранти та дезодоранти. Якісний лосьйон або пінка для гоління, подаровані на день батька, зроблять щоденну рутинну необхідність приємним ритуалом. Ароматизований лосьйон після гоління підніме настрій в самий похмурий день.

Де купити?

Широкий вибір на сайті інтернет-магазину «Ватсонс» допоможе задовольнити найвитонченіші запити. Відомі виробники, висока якість товарів та першокласний сервіс - запорука вашої вдалої покупки і відмінного свята! Здійснюючи шопінг через всесвітню мережу, ви економите не тільки свої фінанси, але й час. Більше не потрібно об'їжджати масу торгових центрів в пошуках вподобаного засобу. «Ватсонс» зібрав для вас все необхідне до дня батька на одному ресурсі.