ALWAYS

33 товарів знайдено
Сортувати за:

-23%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки жіночі гігієнічні Always Ultra Normal Розмір 2 20 шт-4015400041627-

-23%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки жіночі гігієнічні Always Ultra Night Розмір 4 14 шт-4015400032328-

-23%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки жіночі гігієнічні Always Ultra Super Plus Розмір 3 16 шт-4015400041801-

-23%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки гігієнічні Always Ultra Secure Night ароматизовані 12 шт-4015400612377-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки жіночі гігієнічні Always Ultra Super Plus Розмір 3 8 шт-4015400041788-

-23%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки жіночі гігієнічні Always Platinum Normal Plus Розмір 2 16 шт-8001090430588-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки жіночі гігієнічні Always Ultra Normal (Розмір 2) 10 шт 10 шт-4015400041641-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки жіночі гігієнічні Always Ultra Night 7 шт-4015400041603-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALWAYS-Прокладки нічні Always Ultra Secure Night 6 шт-8001841733012-

Продукція Always забезпечить комфорт та захист під час менструаціїВсесвітньо відомий бренд Always, світовий лідер у галузі жіночої гігієни, пропонує широкий асортимент жіночих гігієнічних прокладок, серветок та щоденних прокладок, розроблених для різних типів статури, менструальних циклів та уподобань. Крім того, компанія проводить освітню діяльність щодо статевого дозрівання та менструального циклу для підлітків.
Лінійка продуктів Олвейс пропонує купити прокладки Always Infinity, Always Ultra Thins, Always Maxis, Always Pantiliners та Always Feminine Wipes. Бренд тепер пропонує ще й повну лінійку засобів догляду за нетриманням — кожен може купити прокладки Олвейс із серії Discreet для чутливих сечових міхурів.

Прокладки Always: ключові характеристики та суперсучасні технологіїПрокладки Always оснащені вдосконаленою триразовою системою захисту, що забезпечує 100% комфорт без перебігу. Завдяки технології RapidDRY подушечки поглинають вологу в 3 рази швидше та вбирають виділення за лічені секунди. Крім того, внутрішня частина LeakGUARD блокує витоки для довготривалого захисту, а OdorLOCK нейтралізує запахи, допомагаючи вам відчувати свіжість та чистоту протягом усього дня.

Always піклується про безпеку покупців та навколишнього середовищаКомпанія використовує інгредієнти, необхідні для впевненості, комфорту та захисту, яких потребує кожна жінка. Забезпечення безпеки цих продуктів для мільйонів жінок, які їх використовують, є основою всього, що робить бренд.Такий контроль містить перелік пунктів:


#

#


  • Вся продукція та її інгредієнти проходять ретельну перевірку, щоб переконатися, що їх можна безпечно використовувати у прокладках Always для менструації.
  • Під час виготовлення прокладок Олвейс застосовуються матеріали, що відповідають 4-ступінчастим науково обґрунтованим стандартам безпеки. Ці речовини широко та безпечно використовуються у ряді засобів гігієни.
  • Компоненти продукції Always пройшли всебічну оцінку, щоб гарантувати, що ймовірність подразнення шкіри чи алергії буде мінімальною.
  • Жодна з Always прокладок не містить відбілювача хлору — волокна, що використовуються в них, обробляються за допомогою процесу очищення без використання елементарного хлору.


  • Крім того, компанія прагне, щоб виробництво товарів здійснювалося з мінімальним впливом на довкілля. Це означає, що команда ретельно вибирає матеріали, які використовує, приймає мудрі рішення щодо енергії та мінімізує відходи. Бренд дбає про довкілля на всіх етапах життєвого циклу продукту — від проєктування до виробництва та утилізації споживачами.

    Продукція бренду Always: купити у Watsons    Прокладки Always купити Київ та жителі інших населених пунктів України можуть за допомогою інтернет-магазину Watsons. Каталог пропонує великий вибір продукції з різними характеристиками, щоб кожна жінка змогла підібрати найбільш відповідний для себе варіант. Покупців приємно здивують доступні ціни та вигідні акційні пропозиції. Також є можливість замовити доставку найкомфортнішим способом: поштовими сервісами чи самовивозом із найближчого магазину.