13 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BLEND A MED-Зубна паста Blend-a-med Анти карієс свіжа м'ята 100 мл-5011321569935-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BLEND A MED-Зубна паста Blend-a-Med Анти-карієс 100 мл-5000174418842-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BLEND A MED-Зубна паста Blend-a-med 3D White Арктична свіжість 100 мл-5013965612770-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BLEND A MED-Зубна паста Blend a med 3D White Арктична свіжість 100 мл-5410076475834-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BLEND A MED-Зубна паста Blend a med Свіжість Трав 100 мл-5000174415698-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BLEND A MED-Зубна паста Blend a med 3D White Захист емалі 75 мл-8001090743190-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BLEND A MED-Паста зубна Blend a med 3D White Luxe Досконалість 75 мл-8001090073907-

Дбаємо про здоров'я разом з продукцією Blend-a-med


Здоров'я зубів набагато важливіше, ніж може здатися, на перший погляд. Не всім відомо, що запущені захворювання ротової порожнини можуть призвести до інших проблем в організмі, таких як здоров'я серця і шлунково-кишкового тракту. Правильний догляд за порожниною рота має ключове значення для загального відмінного самопочуття. Тому для місцевих гігієнічних процедур слід використовувати якісні та безпечні засоби.


Blend-a-med - всесвітньо відома торгова марка, спеціалізується на виробництві та реалізації продуктів по догляду за порожниною рота і зубами. Компанія Blend-a-med є частиною транснаціональної корпорації Procter & Gamble, яка володіє рядом відомих косметичних брендів і торгових марок з виробництва споживчих товарів.


Історія розвитку та принципи компанії


Історія Blend-a-med почалася в 1950-х роках, коли під цією назвою компанія Blendax стала випускати медичну зубну пасту, першу на той час в Німеччині. Далі на заводі, що випускає продукцію, був сформований науковий центр по розробці засобів для профілактики хвороб порожнини рота і зубів.


Формула пасти Blend-a-med постійно вдосконалювалася і в 80-х роках набула підвищеного вмісту фтору. Це дозволило досягти значних результатів за кількома напрямками:


#
  • Істотно сповільнити процес утворення зубного нальоту.
  • Збагачувати зубну емаль фосфатами і кальцієм, що сприяє відновленню її природної сили.
  • Запобігати впливу барвників на поверхню емалі.

#

Сьогодні всі компоненти ретельно перевіряються і тестуються на всіх етапах виробництва. Після надходження в продаж компанія Blend-a-med продовжує вивчати відгуки, адже вони краще всіх можуть підтвердити, що продукти повною мірою відповідають вимогам споживачів.


Вибираємо пасту відповідно до потреб


Асортимент зубних паст Blend-a-med має великий вибір і дозволяє вирішити практично всі існуючі типи стоматологічних проблем, пропонуючи інноваційні формули для їх вирішення. Ви можете бути впевнені, що серед цих зубних паст Blend-a-med обов'язково знайдете ту, яка підходить саме вам. Під цією торговою маркою в каталозі інтернет-магазину Watsons різноманітні товари, які мають широкий спектр дії:


  1. Для здоров'я ясен.
  2. Для відбілювання емалі.
  3. Для чутливих зубів.
  4. Для свіжого дихання.
  5. Для комплексного очищення і догляду.

Замовити необхідну продукцію компанії «Блендамед» максимально швидко і просто можна в онлайн-магазині «Ватсонс». Ми пропонуємо доступну ціну, комфортну систему пошуку, простоту оформлення замовлення і зручну доставку по Україні.


Стоматологи рекомендують чистити зуби не рідше двох разів на день по дві хвилини. Це дозволить вирішити наявні і запобігти потенційно можливих проблем із зубами і ротовою порожниною. Також корисно регулярно користуватися зубною ниткою і вдаватися до професійного чищення зубів кожні шість місяців.