3 товарів знайдено
Сортувати за:

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

CALGON-Засіб для пом'якшення води Calgon для пральних машин 500 г-4820108003057-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CALGON-Засіб для пом'якшення води у пральних машинах Calgon 3 в 1 у таблетках 30 шт-5011417544150-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CALGON-Пом'якшувач води Calgon Tabs 3 в 1 15 шт-5011417544143-
03 16 - 12 31
149,00 грн
Member Card
30 days lowest price:

Для довгого життя пральної машини застосовуйте CalgonПомічено, що в регіонах з підвищеним рівнем жорсткості водопровідної води спостерігаються більш часті поломки пральних машин. Все тому, що використання ними занадто жорсткої води призводить до утворення накипу. Що, в свою чергу, негативно впливає на деталі машини, що контактують з водою, призводить до їх зносу і поломки набагато швидше. А ще - є причиною підвищеної витрати прального порошку та електричної енергії, появи неприємного запаху і забруднень в машинці.Вирішення цієї проблеми є, потрібна побутова хімія, яка працює, як пом'якшувач для води, і виступає в якості захисту в боротьбі з накипом. Найкраще з цим завданням впорається «Калгон». Його ціна окупиться в повній мірі, адже регулярне використання цього засобу гарантовано запобігає утворенню накипу в пральних машинах.
Принцип його дії не відрізняється великою складністю. Вміщені в склад Calgon речовини (полікарбоксилати та в'яжучі полімери) скріплюють іони кальцію і магнію, які утворюють накип, і не дають їм накопичуватися на нагрівальних елементах і інших деталях машини.Бренд Calgon належить мультинаціональній компанії Reckitt Benckiser.

Інструкція по застосуванню Сalgon і в якій формі його краще купитиВикористовувати засіб надзвичайно просто. Потрібно лише додати необхідну кількість речовини в машинку при черговому пранні. Засипати його слід в основне відділення, призначене для прального порошку.Важливо: «Калгон» абсолютно безпечний для ваших речей, продукція не має агресивного, відбілюючого або будь-якого іншого негативного впливу на тканину. Це підтверджують позитивні відгуки тих, хто їм регулярно користується.Існує кілька форм випуску: гель, порошок і таблетки. У перших двох випадках необхідно розрахувати правильну кількість засобу. Для цього дотримуйтесь вказівок на упаковці, попередньо перевіривши рівень жорсткості води.Найбільш популярною серед споживачів формою випуску Сalgon є таблетки. У цьому випадку знадобиться 1 таблетка для кожного прання.


#

#


У каталозі інтернет-магазину Watsons продукт представлений в порошкоподібній і таблетованій формі. Асортимент передбачає широкий вибір упаковок: 500 г, 15 або 30 таблеток. За допомогою онлайн-замовлення ви зможете заощадити час, пошук надзвичайно простий за рахунок наявності фільтрів товарів, в наявності декілька варіантів доставки.

Важливі питання про Сalgon, які потрібно врахувати, перш ніж купити  • Як працює Calgon?


  • Засіб має унікальну формулу, в якій активними інгредієнтами є полікарбоксилати, які пом'якшують жорстку воду, перш за все запобігаючи утворенню накипу. Пам'ятайте: Calgon - це не метод видалення накипу, яка вже утворилася, а чисто профілактична речовина. Це означає, що чим раніше ви почнете додавати Calgon в повсякденне прання, тим краще.  • Як часто слід застосовувати Calgon?


  • Необхідно використовувати Calgon при кожному пранні, при будь-якому режимі та температурі, щоб запобігти утворенню накипу. Просто налийте рекомендовану дозу Calgon у дозатор для основного прання поверх прального порошку. Засіб негайно приступає до роботи, як тільки в пральну машину починає надходити вода.  • Яку кількість «Калгон» краще купити?


  • Витрата Calgon залежить від частоти прання. При одноразовому використанні вам знадобиться тільки та кількість миючого засобу, яка рекомендована на упаковці, або 1 таблетка.  • Чи можна використовувати Calgon в інших побутових приладах, що контактують з водопровідною водою?


  • Ні, всі продукти Calgon спеціально розроблені для використання виключно в пральних машинах.