DOMESTOS

32 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMESTOS-Засіб для чищення унітазу Domestos Ультра Білий 1 л-8714100915363-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMESTOS-Блок гігієнічний для унітазу Domestos Атлантик 40 г-8717163006085-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMESTOS-Засіб для чищення Domestos Подвійна сила 500 мл-4601726004806-

Гігієна з Domestos — це легко!


Сьогодні «Доместос» — найпопулярніший борець з мікробами. А почалася його історія в далекому 1929 році в Англії, зі створення антимікробного засобу Уільфом Хендле. Назва перекладається з латинської мови як «основа будинку». У 1960 році цю торгову марку викупив Unilever, і відтоді почалося масштабне виробництво. Спочатку Domestos продавався тільки у Великобританії, проте поступово завоював популярність і в інших країнах. На початку 80-х років була розроблена та введена у виробництво формула густого гелю, що став ще ефективнішим. У країнах Азії та Східної Європи засіб Domestos продається під іншими назвами, адаптованими під специфіку країн. У Росії «Доместос» з'явився тільки в 1997 році. І тепер тут є власне виробництво.


Які засоби пропонує Domestos?


Сучасний асортимент продукції «Доместос» представлений у широкій лінійці:


  • універсальний очищувальний гель;
  • туалетні гігієнічні блоки з різними свіжими ароматами;
  • універсальні спреї;
  • засоби для видалення іржі, нальоту та засмічень;
  • серветки для чищення;
  • таблетки для пісуарів;
  • наліпки чистоти.

«Доместос» — пильний страж гігієни: на відміну від аналогічних засобів тільки він забезпечує стовідсоткову чистоту в будинку, вбиває всі відомі мікроби, грибки та навіть спори.


#

#

Де застосовують гель «Доместос»?


Універсальний гель дуже багатофункціональний. Дуже зручно, що один засіб може виконувати кілька завдань:


  • у нерозбавленому вигляді Domestos — найкращий засіб для чищення унітазу, раковин, ванни та всіх стоків у будинку;
  • розведеним «Доместосом» можна мити (дезінфікувати) будь-які поверхні: підлогу, кахель у санвузлах, басейни, двері;
  • також Domestos у розведеному вигляді застосовують для відбілювання білизни.

Переваги засобів «Доместос»


Засоби торгової марки Domestos — найпопулярніші у світі серед всіх сучасних дезінфікувальних засобів для чищення, і це абсолютно виправдано, адже з їхньою допомогою будь-яка господиня максимально ефективно, з найменшими зусиллями зможе очистити застарілий бруд і навести чистоту.


«Доместос» підходить для використання на керамічних, акрилових, гранітних, дерев'яних, дзеркальних поверхнях, а також поверхнях з нержавійної сталі.


Широкий асортимент продукції марки Domestos купити в Україні можна в інтернет-магазині Watsons. Тут представлені виключно товари від перевірених постачальників, тому ти можеш бути впевнена в якості придбаних засобів.Користуючись сервісом цього магазину, ти, безсумнівно, виграєш у ціні, а також заощадиш час на поїздку в магазин, адже пошук, вибір і покупку ти зможеш здійснити з будь-якої точки, де є доступ в інтернет.


Крім продукції бренду Domestos, у цьому магазині пропонується великий каталог різних товарів для будинку. Доставка здійснюється зручним для покупця перевізником до найближчого відділення або на будь-яку вказану адресу кур'єром.