KLEENEX

11 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Маски захисні Kids-5029053576084-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Серветки паперові в коробці Kleenex Original  70 шт-5029053039978-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Серветки антибактеріальні  40 шт-5029053542126-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Вологий туалетний папір Kleenex Cottonelle CleanCare 42 шт-5029053577494-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Хустинки паперові Kleenex 10 шт-5901478905079-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Серветки антибактеріальні 10 шт-5029053541259-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Маски захисні Adult-5029053548883-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Серветки паперові універсальні Kleenex Family  150 шт-5029053542805-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Серветки для прибирання вологі Kleenex Balsam 72 шт-5029053569963-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KLEENEX-Туалетний папір Kleenex Cottonelle Natural Care 4 шт-5029053541648-

Kleenex – гігієнічна продукція для всієї родиниАмериканська компанія Kleenex пропонує широкий вибір гігієнічної продукції з екологічно чистої сировини – натуральної целюлози. У виробництві не використовується хлор та інші шкідливі хімічні речовини. Продукція виготовляється методом кисневого спінювання, що зберігає здатність целюлози інтенсивно поглинати вологу. Паперові вироби мають двошарову або тришарову структуру, що забезпечує комфортний делікатний догляд.
Історія бренду1924 року американська корпорація Kimberly-Clark випустила новий продукт — серветки для зняття макіяжу та театрального гриму на основі целюлозної вати (целюкотону), що стало дебютом щойно створеного бренду Kleenex. Засіб виявився зручнішим, ніж паперові рушники, і швидко завоювало популярність.Асортимент торгової марки поступово розширювався, технології вдосконалювалися. Сьогодні продукція Kleenex випускається у 30 країнах світу, а реалізується у 170. Головна компанія Kimberly-Clark заснувала й інші успішні бренди – Huggies, Kotex.

Асортимент товарів KLEENEXСвоїми пріоритетами торгова марка вважає:  • високу якість продукції;
  • привабливий вигляд;
  • доступну вартість.


Всі санітарно-гігієнічні товари виготовляються з натуральної екологічно чистої сировини, мають м'яку приємну текстуру і відмінну ефективність. Наприклад, серветки добре вбирають вологу і швидко вбирають розлиту рідину, видаляють плями жиру або розлучення. Крім того, вони швидко розкладаються, не забиваючи каналізацію і не забруднюючи воду.


#

#

Серветки, одноразові рушники, туалетний папір та інша гігієнічна продукція виготовляється на високотехнологічному сучасному обладнанні. Для зручності використання на паперових виробах передбачено лінію відриву. Якість товарів повністю відповідає міжнародним стандартам.Каталог торгової марки включає такі види гігієнічної продукції:  1. Серветки щільної або м'якої текстури (для зняття макіяжу, антибактеріальні, просочені охолоджуючим лосьйоном, і т.д.).
  2. Одноразові паперові рушники – найкращий спосіб підтримувати гігієну рук у багатолюдних місцях.
  3. Туалетний папір різних видів — ультрам'який, вологий, багатошаровий, стандартний.
  4. Носові хустки - без запаху або з приємними ароматами (алое, полуничним, цитрусовим, ромашковим та іншими).


Особливою популярністю користуються антибактеріальні вологі серветки, здатні за будь-яких обставин забезпечити чистоту ваших рук. Можуть містити екстракт календули, алое вера чи інших корисних рослин. Делікатно очищають шкіру, приємно пахнуть, легко виймаються з упаковки.Носові хусточки — не менш популярний продукт, який зручно носити із собою у сумочці про всяк випадок. Застуда, алергія, необхідність витерти руки або пляму зі столу - паперові хусточки стануть вам у нагоді в різних ситуаціях.

Де можна замовити товари KleenexСанітарно-гігієнічна продукція застосовується вдома, в офісах, громадських кухнях та санвузлах, створюючи чистоту та комфорт для користувачів. Бренд Kleenex пропонує широкий асортимент якісних товарів з екологічної сировини, які можна придбати в інтернет-магазині Watsons. Ми передбачили зручні фільтри пошуку, характеристики та описи всіх позицій, можливість почитати відгуки покупців.Замовити товари бренду KLEENEX можна онлайн або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Доставка здійснюється по всій Україні.