2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

RORAX-Гранули для зливних труб Rorax 60 г-4001499168314-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

RORAX-Гранули для зливних труб Rorax 600 г-4001499185243-


Товари бренду Rorax для миттєвого очищення будь-якої каналізаціїКожен може зіткнутися із проблемою засмічення каналізаційних труб у квартирі чи приватному будинку. Ця проблема приносить великі незручності та дискомфорт у вигляді неприємних запахів через застій води у трубах. Для вирішення цього завдання можна викликати співробітників аварійної служби або придбати спеціальні засоби.Сьогодні на сучасному ринку представлено великий асортимент товарів для боротьби із засміченнями в каналізаційних трубах. Основна частина цих засобів провадиться з додаванням елементів натрію. Вони представлені у вигляді рідких гелів, розчинів, порошків та гранул. Перед їх використанням варто детально ознайомитися з інструкцією та суворо дотримуватись усіх пунктів, щоб не нашкодити домашній сантехніці.

Асортимент товарів бренду RoraxСеред великого асортименту коштів споживачі приділяють особливу увагу продукцію торгової марки Rorax, країною виробником якої є Німеччина. Товари бренду якісно та без шкоди для домашньої сантехніки впораються зі всілякими засміченнями труб.Продукція представлена ​​у формі гранул, що створює ефект очищення каналізаційних труб за рахунок розчинення жирів та органічних речовин. Варто лише висипати гранули в стік і залити в нього дві склянки окропу, залишивши розчин на 5 хвилин. Коли жири розщеплюються та звільняють склеєні ними у загальну масу частки, потрібно із застосуванням гарячої води добре промити трубу. Засіб обережно очищає полімерні труби, не деформуючи їх внутрішню поверхню.
#

#


Основні компоненти, що діють, — хлорид натрію та кислоти неорганічного походження, які миттєво розщеплюють органічні засмічення в каналізації.

Де замовити бренду Rorax за вигідною ціною в УкраїніТовари цієї торгової марки можна обрати та замовити на сайті інтернет-магазину Watsons. У каталозі можна ознайомитися з продукцією цього бренду, відгуками постійних клієнтів та підібрати для себе потрібний варіант. Rorax виробляє ефективну та якісну продукцію для очищення домашньої каналізації від органічних засорів. Акційні пропозиції допоможуть вдало заощадити на шопінгу. Тут також легко знайти ще засоби для особистої гігієни, набори декоративної косметики, доглядову продукцію, дитячі товари, ефективні засоби для чищення та інші необхідні аксесуари. Доставка по Києву та решті населених пунктів України допоможе здійснювати покупки онлайн без труднощів.