SPLAT

11 товарів знайдено
Сортувати за:

-22%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SPLAT-Зубна паста Splat Professional Лікувальні трави 100 мл-4603014001139-

-22%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SPLAT-Зубна паста Splat Professional Біокальцій 100 мл-4603014000606-

-22%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SPLAT-Зубна паста Splat Professional White Plus Відбілююча 100 мл-4603014000699-

-22%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SPLAT-Зубна паста Splat Professional Ultracomplex 100 мл-4603014000590-

Тисячі людей по всьому світу починають свій день із продуктів бренду SplatБренд Splat етично та науково розробляє та виробляє професійні засоби для догляду за порожниною рота для всієї родини. Продукція Splat виробляється тільки з найкращих інгредієнтів від провідних світових виробників на сучасному екологічно чистому заводі.Компанія Splat є сімейним бізнесом, що прагне створювати найкращі продукти, які забезпечать рішення для здорового догляду за ротовою порожниною та сприятимуть щастю в усьому світі у вигляді красивих усмішок.Товари реалізуються у більш ніж 60 країнах світу, а офіси розташовані в Німеччині, Великій Британії, Китаї, Україні, Білорусі, Казахстані, Латвії та Туреччині.


Дослідження та фундаментальні цінності бренду SplatВласна наукова лабораторія та науково-дослідний центр компанії займаються розробкою унікальних рецептур. Splat має понад 10 міжнародних патентів. Висока ефективність продукції підтверджена великими клінічними випробуваннями у Японії та країнах ЄС.Вже понад 5 років компанія дотримується програми виробництва із нейтральним викидом CO2. Разом із партнерами команда бренду Splat щорічно висаджує кілька десятків гектарів лісу у всьому світі. Система екологічно чистої виробничої платформи Splat сертифікована відповідно до вимог ISO 14001.

Ключові принципи бренду Splat • Справжність, прозорість та чесність


 • Всі продукти та ідеї Splat допомагають людям бути здоровими та впевненими в собі. Щоб спілкуватися з легкістю та насолоджуватися життям. Компанія сповідує натуральність всього, що робить, та продуктів, які створює.


  #

  #


 • Головна мета – задоволення клієнтів


 • Бренд Splat виробляє товари для здоров'я та краси тільки з найкращих інгредієнтів. У системі контролю якості компанії всі матеріали, упаковка та сам продукт піддаються перевіркам на різних етапах. Це гарантує, що використання продуктів Splat принесе задоволення та гарантований результат. • Зростання, вдосконалення та відкритість новому


 • Компанія прагне постійно вчитися та вдосконалювати свої можливості, підтримує та стимулює прагнення співробітників до розвитку, роблячи світовий досвід та знання доступними для всіх. • Інновації та творчість


 • Створювати чудові продукти, які не мають аналогів, — завдання, яке ставить собі бренд Splat. З цією метою компанія впроваджує інновації, використовує досягнення Нобелівської премії та пропонує нові, зручніші способи використання звичних продуктів. Більшість унікальних інноваційних рішень, створених Splat, захищено патентами.

  Широкий асортимент товарів Splat  Замовити товари бренду Splat можна у різних категоріях: спеціальні та професійні засоби, рідка емалева суспензія, рідини для полоскання рота, зубні пасти для дітей – великий вибір варіантів надає можливість підібрати зі списку каталогу продукт для кожного члена сім'ї.  Продукти догляду за порожниною рота Splat є ефективними та інноваційними. Клінічно доведено, що серії Professional та Special містять різноманітні склади та інгредієнти, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми, такі як відбілювання або боротьба з чутливістю зубів.  Серія Professional призначена для якісного професійного догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах. Кожен продукт спрямований на вирішення конкретної проблеми догляду за ротовою порожниною:  • Splat Professional Biocalcium - зубна паста з біоактивним кальцієм, отриманим з яєчної шкаралупи, що сприяє ремінералізації емалі. Інноваційна система Sp.White полірує емаль до блиску та сприяє здоров'ю порожнини рота - натуральний фермент папайї (папаїн) та округлі полірувальні частинки кремнезему сприяють видаленню поверхневих плям і зубного нальоту, полідон - плівкоутворюючий компонент для покриття зубів захисною плівкою, що сприяє збереженню ефекту.
  • Splat Professional Sensitive - зубна паста, що зміцнює, що заповнює втрату мінералів. Гідроксіапатит знижує гіперчутливість. Ефірні олії ромашки та лимона надають заспокійливу дію на ясна. Екстракт стевії (натуральний підсолоджувач) піклується про ясна. Ментил лактат забезпечує тривале відчуття прохолоди та свіжості, а м'який абразив має ремінералізуючу дію та знижує гіперчутливість зубів.
  • Splat Professional Ultracomplex м'яко відбілює чутливі зуби, підтримує здоров'я ясен та забезпечує свіже дихання. Гідроксіапатит допомагає зменшити гіперчутливість, активний кальцій зміцнює емаль. Іони калію також знижують чутливість зубів, а іони цинку захищають від карієсу та освіжають дихання.
  • Splat Professional White Plus – зубна паста з відбілюючим ефектом. Система потрійного відбілювання розчиняє плями від кави, чаю та червоного вина, що впливають на колір зубів, дбайливо полірує зубну емаль. Має клінічно доведену дію через 4 тижні застосування, ефективне відбілювання емалі до 1,5 тон.


  Купити відповідний засіб за доступною ціною можна в інтернет-магазині Watsons з доставкою по Києву та інші населені пункти.