8 товарів знайдено
Сортувати за:

-27%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAMPAX-Тампони Tampax Compak Super з аплікатором 16 шт-4015400104599-
03 16 - 12 31
117,90 грн
30 days lowest price:
86,00 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAMPAX-Тампони Tampax Compak Super Plus з аплікатором, 18 шт-8006540716670-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAMPAX-Тампони жіночі гігієнічні Tampax Super Plus з аплікатором 16 шт-4015400102120-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAMPAX-Тампони жіночі гігієнічні Tampax Super з аплікатором 16 шт-4015400102083-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAMPAX-Тампони жіночі гігієнічні Tampax Compak Super Plus з аплікатором 16 шт-4015400219613-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAMPAX-Тампони гігієнічні з аплікатором Tampax Compak Regular 16 шт-4015400219507-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAMPAX-Тампоны гігієнічні Tampax Compak Super з аплікатором, 8 шт-4015400219651-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAMPAX-Тампони Tampax Compak Regular, 8 шт-4015400219446-
44,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Історія легендарного бренду TampaxХоча тампони, якими ми їх знаємо сьогодні, були винайдені давно, лише у 1930-х роках жінка-засновник бренду Tampax заснувала компанію, яка здійснила прорив у цій сфері. З тих пір Tampax навчає та допомагає жінкам жити без обмежень. Тампони зробили революцію — від представлення продукту, який допоміг жінкам вийти на роботу в 1930-х роках, до нормалізації розмов про жіноче здоров'я та періодичний догляд, Tampax має багату історію моментів, що змінюють правила гри, які сприяють благополуччю для всіх.Історія почалася, коли у 1931 р. винахідник запатентував новий вид старовинного виробу із спресованої бавовни з ниткою в центрі, укладеного у паперову трубку. Так народився сучасний тампон. У 1934 р. жінка-підприємець з Денвера придбала патент на тампони та розпочала створення компанії з виробництва, маркетингу та продажу тампонів. На початку свого бізнесу вона сама шила тампони вручну, перш ніж перейти до машинного виробництва.
У 1936 р. виріб був представлений широкому загалу. Перша реклама Tampax, що з'явилася в журналі, вітала жінок у «новий день жіночності» з «гігієнічним захистом усередині».Друга світова війна висунула на ринок праці більше жінок, і потреба у надійному, безмежному захисті менструального циклу стає рушійною силою популярності тампонів. Tampax відповідає створенням власної формальної освітньої програми, щоб розповісти жінкам про тампони та про те, як найкраще їх використовувати.У 50-х вироби стали настільки популярними, що бренду Tampax довелося розширювати виробничі потужності та будувати нові по всьому світу. Компанія швидко розвивалася, та в 1980-х Tampax відсвяткував своє 50-річчя, маючи на той час частку ринку більше 60%. Після придбання в 1997 році Procter & Gamble інновації стали ще пріоритетнішими.

Унікальні продукти в асортименті товарів TampaxНаступна віха - винахід революційного тампона Tampax Pearl, що дебютував у 2002 році з пластиковим аплікатором та закругленим кінчиком. На додаток до пластикового аплікатора, що легко вводиться, Tampax Pearl була розроблена з розширенням FormFit, щоб відповідати унікальній формі.
#

#

На основі популярності Pearl, Tampax продовжував розвиватися й впроваджувати інновації, створюючи нові технології та варіанти. У новій упаковці Tampax Radiant представлена перша обгортка, що закривається, для швидкої та легкої утилізації аплікатора - більше не потрібно загортати його в туалетний папір.У 2015 р. тампони стають меншими. Наступним був Pocket Pearl, повнорозмірний тампон у кишеньковому аплікаторі для захисту на ходу, який поміщається у косметичку або навіть у гаманець.У 2019 р. список каталогу розширився та з'явився великий вибір тампонів різних розмірів, які можна вибирати в залежності від менструальних виділень (Light, Regular, Super, Super Plus та Ultra).

Що насправді міститься у засобах бренду Tampax • Прозорість інгредієнтів


 • Тампони Tampax виконують важливу функцію: вбирають та блокують виділення під час менструації, допомагають уникнути підтікань. Таким чином, вони в основному виготовляються з абсорбуючих інгредієнтів, таких як очищена бавовна, віскозні волокна або їх суміш.

 • Найкращі матеріали


 • Команда Tampax невпинно шукає найкращі інгредієнти, які можна безпечно використовувати як у науці, так і в природі, та постійно оцінює кожен готовий продукт, щоб гарантувати безпеку. Наприклад, віскоза являє собою синтетичний матеріал, що отримується з очищеної деревної маси та переробляється в целюлозне абсорбуюче волокно. Її унікальна форма волокна спеціально розроблена для тампонів, яка швидко вбирає рідину та розширюється, допомагаючи зупинити витікання.  Натуральна бавовна - це ідеальне абсорбуюче волокно, яке забезпечує захист під час менструації, якої потребують жінки. У деяких тампонах використовується комбінація натуральних волокон бавовни та віскози, які допомагають забезпечити ідеальний рівень поглинання. • Технології


  • Гладкий зовнішній шар забезпечує комфортне видалення навіть у сухі дні.
  • Висока здатність поглинання захищає, утримуючи менструальні виділення.
  • Leakguard Braid™ допомагає зупинити витоку, перш ніж вона відбудеться.
  • String використовується для отримання тампона.
  • М'яке розширення до індивідуальної форми завдяки Tampax FormFit.
  • Аплікатор та антиковзна рукоятка допомагають зручно вводити тампон.


 • Безпека понад усе


 • Якість та безпека лежать в основі всього, що робить Tampax, тому всі продукти ретельно оцінюються, перш ніж вони потраплять на полиці та до кінцевого споживача. Контроль включає все, починаючи від того, звідки беруться інгредієнти, і закінчуючи тим, як продукт упаковується, і всі проміжні етапи.  Забезпечення безпеки починається з науково обґрунтованого чотириетапного процесу оцінки інгредієнтів, що ґрунтується на державних вимогах та перевершує їх. Якщо безпека або ефективність інгредієнта викликає сумніви, Tampax не використовує його.  Замовити товари бренду Tampax пропонує інтернет-магазин Watsons. Придбати продукцію ви можете за доступною ціною з можливістю доставки по Києву та Україні.