1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TEKMAR-Батончик Tekmar Musli Лісова ягода у йогуртовій глазурі 30 г-8585004500456-
Поживний та смачний перекус із продукцією бренду TekmarКорисні продукти з додаванням вітамінів та мінералів сьогодні стають основою харчування спортсменів та сучасних активних людей. Поживні батончики компанії Tekmar є джерелом білка, вуглеводів та інших корисних компонентів, які сприяють правильному обміну речовин. Секрет популярності товарів полягає у використанні інноваційних технологій та контролі якості на всіх етапах виробництва. Користу від споживання продукції бренду Tekmar оцінять покупці, які ведуть активний спосіб життя. Завдяки зручній упаковці зернового батончика можна навіть на ходу зробити корисне перекушування, коли немає можливості для повноцінного прийому їжі.

Асортимент товарів Tekmar - сучасна альтернатива традиційним солодощамБазова лінійка товарів Tekmar в Україні представлена батончиками-мюслі та іншими снеками. Втілюючи в собі головні якості корисного перекушування для сучасного ритму життя, кожен продукт компанії Tekmar виконується за унікальною рецептурою з додаванням мінеральних компонентів та вітамінів. Основа поживної суміші - це правильне поєднання злакових та сухофруктів, що дозволяє вживати цей продукт у їжу великій кількості людей. Вуглеводи, що входять до складу, швидко засвоюються в організмі та допомагають придбати почуття насичення в короткий проміжок часу.


#

#


Список ключових переваг, чому варто купити продукцію бренду Tekmar:

  • енергетична формула батончиків-мюслі допомагає швидко відновити сили після занять спортом;
  • наявність великого вибору продукції зі смаком улюблених фруктів, ягід, з додаванням йогуртової чи кремової начинки;
  • добре збалансовані смакові та корисні поживні якості втілилися у продукції бренду;
  • спеціальна розроблена вегетаріанська лінійка товарів Tekmar без додавання цукру, глютена та лактози;
  • завдяки зручності швидкого перекусу батончики Tekmar легко брати до спортзалу, поїздки або просто на прогулянку;
  • оптимальне поєднання високої якості продукції та цінової політики компанії.


Зручно замовити товари бренду Tekmar з доставкою по Києву та іншим регіонам України можна в інтернет-магазині Watsons. Широкий вибір асортименту представлений європейськими брендами, якістю яких довіряють покупці. Знижки та акції порадують приємними цінами на популярні позиції каталогу.