2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIRET-Засіб для чищення водостоків Tiret 500 мл-5997321741062-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIRET-Очищувач для пральної машини Tiret 250 мл-4640018990946-
Будинок засяє чистотою із засобами бренду TIRETНевелике забруднення в сливах труб може призвести до негативних наслідків — корозії, стати причиною появи неприємного запаху та навіть спричинити поломку побутової техніки. Для прочищення труб у домашніх умовах важливо підібрати ефективний засіб, який справиться з проблемою швидко та легко. Популярна торгова марка TIRET, виробництво якої базується у Польщі, пропонує лінійку засобів для прочищення засмічення у всьому будинку. Очищувачі дозволяють швидко усунути бруд, розщепити жирові накопичення та нейтралізувати запах. Щільна текстура засобів TIRET та швидкодіюча формула довели свою ефективність, про що говорять позитивні відгуки користувачів.

Що варто купити вже сьогодні з асортименту товарів бренду TIRETЗасоби на основі активних хімічних компонентів є гелеподібною текстурою, яка активно діє навіть у воді. Універсальна формула ефективно працює з пластиковими та металевими трубами. Густий гель щільніший, ніж вода, що дозволяє засобу краще проникнути в місця забруднення. Засуви можуть виникати у внутрішніх деталях пральної машини. Активні інгредієнти ефективно усувають мильний та вапняний наліт, накип, покращує роботу побутової техніки. До складу очищувачів TIRET входять антисептичні речовини, які борються з бактеріями та миттєво усувають неприємний запах.Основна лінійка продукції TIRET включає такі популярні категорії товарів:
#

#
  • гелеподібний засіб для очищення стоків різної складності;
  • продукція з м'якою формулою для профілактики засмічень у будинку;
  • ефективні очищувачі для пральних машин усіх моделей.
Способи застосування засобів виробництва TIRETЗа рекомендацією від виробника, що обов'язково міститься на упаковці продукції, рекомендується використовувати засіб у захисних рукавичках. Фахівці бренду TIRET розробили дизайн упаковки із спеціальною кришкою, що забезпечує захист від дітей та тварин. Для усунення засорів налийте необхідну кількість у злив, а через 15 хвилин слід промити труби в проточній воді. Для більш складних випадків рекомендується збільшити час використання засобу. Асортимент товарів TIRET застосовується для прочищення легких та сильних засмічень у будинку, а також як профілактика зливів.

Де можна замовити товари бренду TIRETВеликий вибір асортименту продукції провідних брендів варто шукати в інтернет-магазині Watsons. Для відвідувачів сайт створено зручні фільтри, що допоможуть швидко знайти необхідні товари. Засоби особистої гігієни, декоративна косметика, товари для дітей та ефективна побутова хімія входять до списку найпопулярніших позицій каталогу. Сезонні акції допоможуть заощадити бюджет і придбати необхідні предмети для всіх членів сім'ї. Здійснюйте вигідні онлайн-покупки в комфортних умовах зі швидкою доставкою не тільки Києвом, але й іншими регіонами України.