10 товарів знайдено
Сортувати за:

-23%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

Топ ціна

DISCREET-Щоденні прокладки Discreet Water Lily Scent 100 шт-8001090162274-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DISCREET-Щоденні Прокладки Discreet Waterlilly 60 шт-8001090170354-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DISCREET-Прокладки жіночі щоденні Discreet Air 60 шт 60 шт-8001090161956-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DISCREET-Прокладки жіночі щоденні Discreet Air 100 шт 100 шт-8001090161918-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DISCREET-Прокладки жіночі щоденні Discreet Deo Spring Breeze 100 шт-8001090162113-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DISCREET-Прокладки жіночі щоденні Discreet Deo Water Lily 20 шт-4015400107835-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DISCREET-Прокладки жіночі щоденні Discreet Air 20 шт-4015400107774-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DISCREET-Прокладки жіночі щоденні Discreet Deo Spring Breeze 20 шт-4015400179634-

Щоденні прокладки бренду Discreet - для свіжості та комфорту щодняБренд Discreet спеціалізується на виробництві товарів для особистої гігієни. Компанія належить до всесвітньо відомої корпорації Procter and Gamble та користується широкою популярністю на території України.В результаті великих досліджень та сучасних споживчих випробувань за участю тисяч жінок бренд Discreet компанії Procter & Gamble – світовий лідер у галузі гігієнічних товарів для жінок – безперервно запускає все нові та нові продукти. Мета кожного з них – забезпечити для представниць прекрасної половини людства комфорт та впевненість у будь-яких ситуаціях.
Щоденні прокладки бренду Discreet забезпечують неймовірний комфорт, захист та конфіденційність, а їхній ергономічний дизайн гарантує приємні відчуття в носінні та вбирання можливих виділень та запахів за лічені секунди. Все це може вплинути на особисті відносини жінок, їх фізичну активність, впевненість у собі та загальний світогляд.

Широкий асортимент товарів Discreet — для різних потребЗавдяки великому вибору варіантів продукції замовити товари бренду Discreet можуть жінки будь-якого віку, які ведуть більш менш активний спосіб життя, з різними уподобаннями в догляді.В асортименті є прокладки різної форми та ступеня поглинання, що дозволяє індивідуально підібрати продукцію за всіма необхідними критеріями.Відмінною особливістю прокладок торгової марки Discreet є приємний аромат, що нейтралізує запах виділень. Каталог продукції Discreet представлений кількома серіями, найпопулярніші представлені у списку:  • Deo Water Lily - з ніжним квітковим ароматом латаття.
  • Deo Spring Breeze – з парфумерною композицією «Весняний бриз».
  • Multiform Air 0% Perfume - тонкі прокладки, що підходять для будь-якої білизни (без запаху).


До вибору доступні упаковки, які містять 20, 52, 60 і 100 штук.


#

#


Для створення гігієнічних прокладок Discreet використовуються натуральні матеріали (бавовна та віскоза), тому вони пропускають повітря та не створюють «парникового ефекту». Тонкий розмір виробів дозволяє циркулювати повітря, що забезпечує відчуття чистоти та свіжості.Продукти Discreet пройшли всебічне споживче тестування та спеціально розроблені, щоб забезпечити жінок надійним захистом. Завдяки впровадженню передових технологій виріб вловлює запахи миттєво та утримує їх протягом кількох годин, а також вбирає рідини у серцевину та блокує її, забезпечуючи неймовірний захист від сухості.

Філософія бренду DiscreetМісія Discreet – подарувати кожній жінці можливість вести повноцінне життя без огляду на інтимні запахи та виділення. На веб-сайті компанії жінки можуть дізнатися більше про чутливі проблеми і як справлятися з ними комфортно і впевнено. Площинка пропонує поради, факти та статті, створені експертами з питань фітнесу, здоров'я та старіння, а також інформацію про статеве дозрівання та менструацію для підлітків. Для тих, хто не готовий говорити відкрито, є анонімний форум, на якому можна ставити запитання експертам та спілкуватися з іншими жінками.

Купити високоякісну продукцію з оптимальними для вас характеристиками за доступною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Доставка здійснюється по Києву та в інші міста.