5 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LOVI-Накладки на соски Lovi маленькі 2 шт-5903407056029-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LOVI-Пустушка силіконова динамічна Lovi Retro Baby для дитини 3-6 місяців 2 шт-5901691805842-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LOVI-Пустушка силіконова динамічна Lovi Retro Baby для дитини 3-6 місяців 2 шт-5903407228044-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LOVI-Пляшка для годування Lovi Mini 0+ 1 шт-5903407215648-

Безпечне годування для малюків із LOVIПольська торгова марка Lovi пропонує продукцію для годування малюків – якісну, безпечну, що дозволяє підтримувати природні рефлекси дитини. Унікальні продукти розробляються у співпраці з фахівцями з неонатології та нейрологопедії, виготовляються з якісних матеріалів за інноваційними технологіями.Асортимент продукції «Лові» дозволяє зробити процес годування максимально зручним та ефективним. Соски, пляшечки, пустушки та інші товари торгової марки мають високу якість, привабливий дизайн і доступну ціну.
Особливості та переваги продукції LoviЗасоби та аксесуари для годування від бренду LOVI допомагають мамам дбати про здоров'я та розвиток малюків, а діткам – формувати навички самостійного пиття та вживання їжі. Торгова марка пропонує товари для полегшення грудного годування та створення альтернативи, а також для заспокоєння дитини. Всі товари відповідають міжнародним нормам безпеки: створюються з екологічно чистої сировини, не шкодять природному смоктальному рефлексу, проходять клінічні випробування за участю медичного персоналу та батьків.Висока якість та функціональність продукції Lovi поєднується з доступною ціною: замовити потрібний товар у каталозі бренду можуть батьки з різним рівнем доходу.Асортимент товарів LOVI у нашому інтернет-магазині:  1. Накладки на соски (комплект із двох штук) - засіб для полегшення грудного годування при високій чутливості або болючості сосків. Накладки нічим не пахнуть та не впливають на смак молока, виготовляються з м'якого екологічного силікону, повністю безпечного для немовлят.
  2. Динамічна пустушка із силікону Retro Baby призначена для малюків віком від 3 до 6 місяців. Комплект складають дві пустушки зі спеціальними захисними насадками. Retro Baby сприяє розвитку смоктального рефлексу та формуванню правильного прикусу, заспокоює дитину, дозволяє легко дихати носом (завдяки профільованому загубнику).
  3. Динамічна соска зі швидким потоком виготовлена ​​з силікону і призначена для дітей віком від 9 місяців. М'який кінчик може розтягуватися та стискатися в ритмі ссання малюка, забезпечуючи ефективне тренування мовних м'язів. Завдяки твердій профільованій основі дитина щільно притискається до соски губами, не кусаючи її і вільно дихаючи через ніс. Спеціальна система видихання повітря запобігає всмоктуванню соски дитиною.

#

#


4. Пляшечка 0+ Mini - ергономічна модель для найменших, яка дозволяє поєднувати грудне годування з пляшковим. Сприяє розвитку смоктального рефлексу, не відважує дитину від ссання грудей. Пляшечка виготовлена ​​з інноваційного поліпропілену – екологічного, безпечного, міцного. На прозорому матеріалі нанесено шкалу, яка чітко видно і не стирається з часом. Пляшечка оснащена динамічною соскою, кінчик якої виготовлений з тонкого силікону, що розтягується, а основа - з більш товстого і щільного. Це дозволяє дитині міцно стискати основу губами та тренувати мовні м'язи в процесі ссання кінчика. При цьому немає можливості покусувати соску, але можна вільно та легко дихати через ніс.

Де замовити товари бренду LOVIЩоб вибрати та придбати інноваційні товари для годування малюка за доступною вартістю, загляньте в онлайн-каталог нашого магазину Watsons. Замовлення можна зробити на сайті або по телефону, отримати у будь-якому куточку України. Товари від «Лові» допоможуть вам подбати про здоров'я та розвиток малюка з перших місяців життя!