4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MANORM-Антисептик для рук Manorm Coral 50 мл-4820136730222-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MANORM-Антисептик для рук Manorm Crystal 50 мл-4820136730154-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MANORM-Антисептик для рук Manorm Aquamarin 50 мл-4820136730307-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MANORM-Антисептик для рук Manorm Malachite 50 мл-4820136730260-

Подбайте про ваше здоров'я з брендом ManormТоргова марка «Манорм» — це український виробник антисептичних та гігієнічних засобів, які справедливо називають «рятувальниками», корисними в різних ситуаціях поза домом. Компанія розпочала свою діяльність з виробництва мила, очищувальних пінок та антисептиків для рук ще в нульових роках і, попри обмежений асортимент, швидко знайшла своїх споживачів.


2016 ознаменувався перезавантаженням: компанія здійснила ребрендинг і значно розширила каталог. З цього моменту «Манорм» наголошує саме на «рятувальниках», щоб допомагати людям залишатися здоровими та повною мірою насолоджуватися життям. Можна впевнено стверджувати, що продукція бренду MANORM повністю відповідає цій місії.

Переваги засобів MANORMАнтисептичні препарати для рук, що випускаються брендом MANORM, поєднують властивості, що дезінфікують, з ефектом зволоження. Завдяки продуманому складу антисептики не сушать шкіру навіть після багаторазового застосування. А наявність пантенолу та гліцерину забезпечує додаткове пом'якшення.Дезінфікуючі засоби ефективно протистоять аденовірусам, захищаючи людей від гострих вірусних інфекцій, свинячого та пташиного грипу, герпесу. Не менш успішно антисептики протидіють збудникам поліомієліту.Окрім засобів дезінфікування для рук, асортимент товарів MANORM включає:  • зубочистки з освіжаючою ниткою;
  • мило-пінки для рук;
  • пластирі на тканинній, полімерній та нетканій основі;
  • клік-палички для обробки ран.

#

#


Коли можуть стати в нагоді антисептики від «Манорм»:  1. На вулиці чи у громадських закладах, де немає можливості помити руки з милом.
  2. Медичного персоналу - для обробки рук до та після оглядів пацієнтів, маніпуляцій, хірургічних операцій.
  3. Для обробки ділянки шкіри пацієнтові перед щепленням, ін'єкцією лікарського препарату чи оперативним втручанням.
  4. Персоналу дитячих установ (школи, дитячі садки, центри та інші) для гігієнічної обробки рук.
  5. Майстрам салонів краси та барбершопів, співробітникам кафе, закусочних, ресторанів.


Варто зазначити, що антисептичні засоби MANORM відрізняються швидким впливом та тривалим ефектом (до 3 годин). Якщо у вас виникла алергічна реакція після застосування або знаєте, на які компоненти у вас алергія, то перед покупкою проконсультуйтеся з лікарем!

Де замовити товари бренду MANORMІнтернет-магазин Watsons пропонує купити антисептики «Манорм», щоб завжди почуватися захищеним та насолоджуватися життям! Замовити доставку товарів можна у будь-який населений пункт України.