DUREX

22 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Презервативи Durex Invisible Ультратонкі 12 шт-5052197049619-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Інтимний гель-змазка Durex Play Massage Aloe Vera 200 мл-5038483962657-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Презервативи Durex Intense Orgasmic 3 шт-5052197056068-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Презервативи латексні зі змазкою Durex Real Feel 3 шт-5052197026689-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Презервативи латексні Durex Classic Зі змазкою 12 шт-5010232954243-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Інтимний гель-змазка Durex Play Massage Sensual 200 мл-5038483962879-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Інтимний гель-змазка Durex Play-Feel 50 мл-5038483167113-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Презервативи латексні Durex Real Feel Зі змазкою 12 шт-5052197026719-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DUREX-Презервативи з гелем-змазкою Durex Naturals тонкі 12 шт-4820108004931-

Бренд Durex-надійні засоби для вашої безпекиDurex — бренд презервативів, створений і вироблений у Лондоні, Великобританія, компаніями The London Rubber Company і British Latex Products. Вперше торгова марка Durex була використана 1929 року, а виробництво презервативів стартувало 1932 року.Durex – це абревіатура від слів Durability («довговічність»), Reliability («надійність») та Excellence («досконалість»), які втілюють три основні цінності компанії.Сьогодні бренд Durex належить британській компанії Reckitt Benckiser і є одним із найбільш продаваних брендів презервативів у світі, займаючи понад 30% світового ринку. За останні кілька десятиліть компанія також розширила асортимент продукції Durex, включивши до нього вибір презервативів, інтимних мастил та різні секс-іграшки.


Асортимент товарів Durex: які презервативи обратиПри пошуку презерватива вашим головним завданням є з'ясувати, який із них найкраще підходить саме для вас. Задовольняючи потреби всіх чоловіків, Durex може похвалитися вражаючим та інноваційним асортиментом презервативів різних розмірів та дизайнів.Великий вибір варіантів представлений у списку: • Класичні


 • Оригінальні презервативи Durex Regular підходять більшості чоловіків. Вони мають номінальну ширину 52 мм та довжину 190 мм. Товщина 0,065 мм забезпечує правильний баланс між відчуттям та опором, змащені силіконовою олією. • Тонкі та ультратонкі


 • Презервативи цієї серії покликані дарувати неймовірні сексуальні відчуття і створені для передачі контакту шкіри до шкіри. Вони тонші, ніж Regular, але підходять для всіх видів сексу, включаючи вагінальний, анальний та оральний. Презервативи Durex Thin та Ultra Thin мають різні розміри для людей, яким потрібні маленькі, звичайні або великі презервативи, а їхня товщина варіюється від 0,045 мм до 0,055 мм. • Особливо безпечні


 • Ці презервативи з додатковим мастилом товщі, ніж Regular, але мають такий самий розмір. Більшість мастила також робить їх придатними для боротьби з сухістю піхви та збільшення задоволення для партнерів.
  #

  #
 • Великі


 • Презервативи Durex Large та XL ідеально підходять для тих, хто любить відчуття презервативів Regular, але потребує більшого розміру, забезпечуючи додатковий комфорт. Ці презервативи мають номінальну ширину від 53 мм до 57 мм і мають довжину 205 мм. • Ребристі та точкові


 • Ці презервативи розроблені спеціально для партнера-жінки, щоб посилити вагінальну стимуляцію та допомогти їй досягти більш швидкого та потужного оргазму. Варіанти включають продукти з асортименту Durex Pleasure та Durex Intense. Обидва типи мають однакову зручну форму, номінальну ширину 56 мм і великі точки та ребра, розташовані таким чином, щоб стимулювати точку G. Основна відмінність полягає в типі мастила. Презервативи Durex Pleasure покриті звичайним мастилом на силіконовій основі, в той час як Durex Intense містить фірмовий гель Desirex, що має зігріваючий, охолоджувальний ефект, що поколює. • Без латексу та Real Feel


 • Хоча більшість презервативів Durex виготовляють із натурального каучукового латексу, бренд також розробив низку презервативів без латексу, призначених для користувачів з алергією або чутливою шкірою. Обидва варіанти товстіші, ніж Regular, але забезпечують щільне прилягання, здатне створювати відчуття «шкіра до шкіри». За розміром ви можете розраховувати на таку посадку і комфорт, як і у презервативів Regular.

 • Ароматизовані


 • Ідеально придатні для орального сексу або користувачів, яким не подобається запах латексу, ці презервативи можуть принести нотку солодощі в спальню. Ароматизовані презервативи доступні з широким спектром смаків, включаючи полуницю, вишню, тропічні фрукти та шоколад, і це лише деякі з них.

  Які мастила пропонує бренд Durex  Крім презервативів, Durex також виробляє ряд інтимних мастил: • На водній основі


 • Надлегкі та нелипкі лубриканти Durex на водній основі підходять для людей із чутливою шкірою. Їх легко відмити, і вони не забруднюють тканини. Більшість мастил на водній основі також підходять для використання як масажних гелів. Різні варіанти включають:  • Durex Play: в цю категорію входять різні лубриканти на водній основі, у тому числі зі зігріваючим та охолоджуючим ефектом, масажні та інтимні мастила 2-в-1, а також ряд їстівних ароматизованих лубрикантів.
  • Durex Naturals: розроблені для людей з чутливою шкірою, ці мастила для інтимної гігієни мають нейтральний pH і не містять ароматизаторів чи барвників. Нині асортимент включає три варіанти. Всі мастила цієї лінійки виготовлені зі 100% натуральних інгредієнтів.
  • Durex Sensilube: цей безбарвний гель без запаху має густішу консистенцію та діє довше, надаючи дуже делікатну дію. Він підходить для людей із чутливою шкірою.


 • На силіконовій основі


 • Ці лубриканти ідеально підходять для тих, кому потрібно більше вологи або більш довговічне мастило. Незважаючи на густішу формулу, вони не здаються жирними чи липкими на шкірі та ідеально підходять для всіх видів сексу. Варіанти включають Durex Perfect Glide та Durex Real Feel, обидва типи сумісні з усіма презервативами Durex.  Замовити товари бренду Durex ви можете у каталозі інтернет-магазину Watsons. Купити їх тут можна за доступною ціною з доставкою по Києву і всій Україні.