4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

ISANA WATTE-Диски ватні гiгiєнiчні Isana 140 шт-4305615438061-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ISANA WATTE-Диски ватні косметичні Isana 70 шт-4305615438078-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

Еко/Біо

ISANA WATTE-Гігієнічні палички Isana 160 шт-4305615719207-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Еко/Біо

ISANA WATTE-Ватні палички Isana 200 шт-4305615719214-

Бренд Isana Watte представляє корисні дрібниці для вашого комфортуКомпанія Isana — відомий німецький виробник засобів особистої гігієни та догляду за шкірою та волоссям. Спеціалізуючись на доглядових продуктах, бренд не забуває і про важливі допоміжні аксесуари. Саме тому представив для своїх покупців лінійку бавовняних виробів Isana Watte, таких як ватні палички та бавовняні диски. Виготовлена з якісної сировини, ця продукція полегшить виконання найрізноманітніших важливих завдань:


 • догляд за дітьми;
 • нанесення та зняття макіяжу;
 • коригування макіяжу протягом дня;
 • очищення дрібних предметів у процесі прибирання.


Вироби виготовлені з м'якої бавовни із суворим процесом стерилізації, що забезпечує комфортний дотик до шкіри. Це предмети індивідуального одноразового використання, вони екологічні, біорозкладні, безпечні для каналізаційних систем, тому купити їх означає в деякому розумінні подбати про збереження навколишнього середовища, не завдаючи їй шкоди.

Які продукти із бавовни Isana Watte можна замовити: доступний асортимент?Список каталогів товарів Isana Watte пропонує широкий вибір продукції, яку можна розділити на дві великі категорії. • Ватні диски


 • Бавовняні диски Isana Watte мають компактний розмір та м'яку безворсову поверхню. Виготовлені зі 100% бавовни та вибілені киснем, вони зручні у щоденному догляді за собою. Відрізняються чудовою поглинаючою здатністю, ідеально підходять для очищення шкіри, зняття макіяжу та нанесення засобів (наприклад, тоніка).  Деякі продукти збагачені алое вера, пантенолом, вони відрізняються м'якістю та ідеально підходять для чутливої шкіри. Ватні диски з активованим вугіллям відмінно видаляють зі шкіри бруд і ороговілі клітини.


  #

  #


  Ватні тампони упаковані у зручні індивідуальні поліпропіленові пакети, ви можете вибрати оптимальну для себе кількість. Ви можете зберігати невеликі упаковки там, де вони можуть знадобитися. • Ватні палички


 • Ватні палички Isana Watte з бавовни, вирощеної в контрольованих органічних умовах, відрізняються особливою м'якістю та гігієнічністю та ідеально підходять для щоденного догляду за тілом. Біорозкладаються, спосіб відбілювання - без хлору.  Вироби характеризуються міцністю, не ламаються, гладкі на дотик, безпечні та зручні у використанні. Використовуючи ватні палички, ви можете отримати доступ до крихітних проміжків між пальцями ніг вашої дитини для повного очищення або акуратно нанести мазь на важкодоступні уражені ділянки.  Придбати продукцію Isana Watte за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині Watsons, оформивши доставку по Києву та Україні комфортним для вас способом.