LIBREDERM

9 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LIBREDERM-Пілінг-скатка Librederm з ромашкою для обличчя 75 мл-4620002183776-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LIBREDERM-Крем для обличчя та шиї Librederm Колаген омолоджуючий 50 мл-4620002183417-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LIBREDERM-Крем для шкіри навколо очей Librederm Колаген омолоджуючий 20 мл-4620002183394-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LIBREDERM-Крем для обличчя Librederm 3D Гіалуроновий філлер SPF15 денний 30 мл-4620002184919-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LIBREDERM-Крем-антиоксидант для обличчя Librederm Вітамін Е 50 мл-4620002182953-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LIBREDERM-Крем для обличчя нічний Librederm Коллаген 50 мл-4620002185800-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LIBREDERM-Крем для обличчя Librederm Трав'яний з ромашкою зволожуючий 75 мл-4620002184605-

Librederm - ефективна та безпечна космецевтикаLibrederm - це міжнародна компанія, яка виробляє якісні засоби для догляду з категорії космецевтики. Препарати виготовляються на основі натуральних компонентів, поєднуючи останні досягнення сучасної косметології та фармацевтики. Космецевтичні засоби Librederm відрізняються високою ефективністю та глибоко впливають на клітини шкіри. Вони дозволяють швидко отримати бажаний результат і при цьому мають доступну вартість.Асортимент товарів LIBREDERM розділений на окремі лінійки залежно від головного інгредієнта (гіалуронки, стовбурових клітин, колагену та інших). Це дозволяє легко вибрати відповідні засоби для догляду за шкірою – на основі компонента, який вирішує вашу проблему.


Історія та особливості торгової маркиБренд Librederm був заснований у 2014 році та поставив собі амбітну мету поєднати сучасні наукові досягнення з основними косметичними трендами. Свою діяльність компанія ґрунтує на глибоких дослідженнях у галузі фармакології, хімії, косметології. Формули космецевтичних засобів розробляються у міжнародних лабораторіях – іспанських, італійських, французьких.До міжнародної ради компанії входять досвідчені експерти, які аналізують потреби чоловіків та жінок у догляді за шкірою, відстежують наукові інновації та косметичні тренди, щоб створити актуальний популярний продукт.

Принципи створення продукціїОсновним пріоритетом Librederm є виробництво ефективної, якісної, безпечної продукції. Космецевтичні засоби відрізняються зрозумілим складом із високою концентрацією профільної речовини без зайвих компонентів. Активні речовини забезпечують глибинну дію та дають яскраво виражений результат, не завдаючи шкоди вашій шкірі. Косметика тестується на кожному етапі виробництва, проходить клінічні випробування, перевіряється у міжнародних медичних організаціях.Незважаючи на високу якість та безпеку космецевтики Librederm, перед її застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем-дерматологом, особливо, якщо у вас проблемна або чутлива шкіра.


#

#


Засоби для щоденного та спеціального доглядуВ асортименті торгової марки «Лібридерм» представлені засоби для регулярного догляду за шкірою та спеціалізовані препарати. Перші забезпечують очищення шкіри, інтенсивне зволоження, харчування, відновлення, омолодження. Другі дозволяють вирішувати різні дерматологічні проблеми. Серед спеціальних засобів – косметика для чутливої шкіри, яку можна рекомендувати навіть немовлятам.Космецевтика «Лібридерм» гідна найпильнішої уваги, оскільки:  • для її виготовлення використовується якісна сировина;
  • вивірені формули поєднують безпеку та ефективність;
  • препарати не тестуються на тваринах;
  • космецевтику розробляють досвідчені дерматологи з урахуванням сучасних наукових досліджень.


Залежно від бажаного ефекту можна вибрати засоби для догляду на основі гіалуронової кислоти, мікроводоростей, виноградних стовбурових клітин, екстракту дамаської троянди, колагену та інших активних речовин.

Вигідна покупка в інтернет-магазині WatsonsЗамовити товари бренду LIBREDERM ви можете у нашому інтернет-магазині Watsons. До вашої уваги космецевтичні засоби з різних лінійок для якісного догляду за шкірою за доступною ціною. Замовити будь-який препарат можна на сайті, отримати додаткову інформацію у менеджера по телефону. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.