4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAMED-Пластир медичний Altamed перцевий 1 шт-4820184601239-
19,90 грн
30 days lowest price:
13,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAMED-Пластир медичної допомоги Altamed на нетканій основі 10 шт-4820184601154-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAMED-Пластир першої медичної допомоги Altamed на полімерній основі 10 шт-4820184601178-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAMED-Пластир першої медичної допомоги Altamed на тканинній основі 10 шт-4820184601130-

Важливі дрібниці для всіх членів сім'ї – високоякісні пластирі бренду AltamedПродукція бренду Altamed потрібна кожній родині: пластирі першої медичної допомоги. Лінійку виготовлено на замовлення торгової мережі Watsons в Україні ТОВ «Калина медична виробнича компанія». Це український дистриб'ютор медичних виробів, косметики та засобів гігієни, який успішно працює на ринку з 2008 року. Пріоритетним напрямом діяльності компанії є дистрибуція товарів із метою підвищення доступності високоякісної продукції всім споживачів.


Користь засобів з асортименту товарів AltamedПластирем називається виріб, який прилипає до шкіри та прикриває пошкоджену ділянку. Це всім знайома смужка з липкого матеріалу, що використовується для захисту порізу або невеликого опіку – надійний помічник у побуті та при вирішенні суто медичних завдань. Матеріал, з якого виготовлено основу, визначає ступінь комфорту при використанні засобу з різним ушкодженням.У каталозі продукції бренду Altamed представлені пластирі: • на тканинній основі - бавовна, що дозволяє шкірі дихати, пластир завдяки цьому можна носити добу та більше;
 • з нетканого матеріалу - целюлози, гіпоалергенної речовини, що дозволяє надійно фіксувати виріб на шкірі, його можна використовувати для закріплення катетерів, тампонів, бинтів;
 • полімерні – універсальні, надійні, найчастіше використовуються при накладенні пов'язок.


Вироби розрізняються за кольором: бувають білі, тілесного відтінку, прозорі, світло-коричневі. При виборі пластиру потрібно виходити із мети, якій він служитиме. Важливий та естетичний компонент: для захисту шкіри на обличчі оптимально виріб тілесного кольору.Крім того, можна замовити товари бренду Altamed з неочевидним призначенням перцеві пластирі. Зручний виріб розміром 10х15 см використовується при широкому списку показань: радикулітах, невралгії, ревматизмі, застудних захворюваннях. Однак пам'ятайте: його не можна застосовувати на відкритих та післяопераційних ранах, на подразненій шкірі з рубцями та опіками, накладати на ділянку серця та використовувати хворим з підвищеною температурою.
#

#


Як правильно вибрати пластир та ним користуватисяКритерії якості пластиру такі: • він повинен надійно триматись на шкірі та при цьому легко зніматися, не травмуючи її;
 • основа має бути якісною: щільною, гіпоалергенною;
 • якщо пластир призначений для дитини, бажана основа з натурального матеріалу (бавовна);
 • якщо виріб наклеюється на пошкоджену ділянку шкіри, бажано наявність тканої вкладки з бактерицидним просоченням, яке захистить рану.


Пластир завжди наноситься на чисту знежирену шкіру. Від цього залежить, як добре він триматиметься. Для знежирення можна обробити ділянку шкіри водою з милом, протерти спиртом, обробити антисептиком у вигляді спрею та почекати, поки шкіра повністю висохне. Форма та розмір пластиру повинні відповідати його призначенню.

Коротка історія материнської компанії бренду AltamedТОВ «Калина медична виробнича компанія», що спеціалізується на виробництві фармацевтичних препаратів та матеріалів. Ключовий фокус діяльності – потреби покупців. Тому, працюючи у сфері охорони здоров'я, компанія прагне своєчасно забезпечити своїм клієнтам доступ до кращої продукції за прийнятною ціною.

Секрет успіху компанії у: • створення нових продуктів;
 • освоєння нових ринків;
 • перебування у постійному русі вперед.


Одним із найважливіших принципів діяльності компанії є забезпечення незмінно високої якості продукції. На підприємстві впроваджено систему менеджменту якості відповідно до вимог стандартів ДСТУ ISO 13485:2005 та ДСТУ ISO 9001:2009.Придбати відповідний вашим потребам виріб ви можете в інтернет-магазині «Ватсонс». Доставка можлива не тільки по Києву, а й до інших міст України.

В інтернет-магазині «Ватсонс» представлений великий вибір пластирів від компанії Altamed. В асортименті є вироби різних відтінків — від прозорих та білих до тілесних та світло-коричневих, на тканинній, полімерній, нетканій основі. Також тут ви можете придбати медичний перцевий пластир Altamed.


Покупці люблять «Ватсонс» за те, що саме тут, в одному місці, можна придбати товари першої необхідності різного призначення: починаючи від косметики та закінчуючи побутовими засобами для дому. Продукція характеризується високою якістю та представлена у різних цінових сегментах, тому кожен клієнт може вибрати товари для себе.