5 товарів знайдено
Сортувати за:

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIMPLY VENUS-Бритви одноразові Simply Venus 3 4 шт-7702018465675-
159,90 грн
30 days lowest price:
119,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIMPLY VENUS-Бритви одноразові жіночі Simply Venus 2 2 шт-3014260248642-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIMPLY VENUS-Бритви одноразові жіночі Simply Venus 2 4 шт-3014260246693-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIMPLY VENUS-Бритви одноразові Gillette Venus Sensitive для жінок, 6 шт-7702018545773-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIMPLY VENUS-Бритви одноразові Gillette Venus 3 для жінок, 6 шт-7702018426201-

Доступне гоління з ідеальним результатом подарують засоби від бренду Simply VenusУ компанії Venus переконані, що кожна жінка заслуговує на те, щоб почуватися красивою завдяки гладкій шкірі. Саме тому компанія постійно удосконалить свою продукцію, щоб подарувати своїм покупцям максимально комфортне гоління. Одна з найпопулярніших лінійок товарів – одноразові бритви під брендом Simply Venus.Бритви Simply Venus розроблені з урахуванням жіночих форм. Від ручок, призначених для зручного захоплення, до поворотних головок, що повторюють контури вигинів, - всі компоненти бритв створені для того, щоб зробити гладку шкіру.


Важливо те, що за незмінно високої якості та ефективних характеристик продукція відрізняється доступною вартістю. Простота застосування - ще одна перевага: одноразові бритви не вимагають зміни лез. Хоча немає встановленого правила, краще викинути бритву за перших ознак затуплення або дискомфорту та замінити її новою. В упаковках поставляються набори від 2 до 8 шт.

Цінності та філософія бренду Simply VenusVenus прагне допомогти зберегти наш океан і планету, тому робить реальні кроки на шляху до цього. Від роботи над тим, щоб зробити упаковку більш придатною для вторинної переробки до внесення вкладу в підтримку глобальних енергетичних зусиль, Venus прагне стати більш стійким брендом. Яскраве свідчення цього: • Надійні довготривалі бритви, які скорочують кількість відходів.
 • Використання перероблених матеріалів (PCR) для зменшення абсолютно чистого пластику.
 • За останні десять років скорочено споживання енергії на заводах.
 • З 2010 року скорочено викиди парникових газів на 26%.
 • Партнерство з TerraCycle, щоб допомогти запустити першу у світі програму утилізації бритв, яка дозволить споживачам переробляти 100% продукції в США, Канаді, Великій Британії, Австралії та Новій Зеландії.#

#


Особливості широкого асортименту товарів Simply VenusЖіночі одноразові бритви Gillette Venus Simply забезпечують гладке гоління за доступною ціною. Вони представлені в різних серіях, ключовою відмінністю є кількість лез (2 або 3 у відповідних лінійках). У списку характеристик: • Зручна краплинна ручка, яка не ковзає при контакті з водою.
 • Змащувальна смужка SkinElixir (у деяких версіях - MoistureRich або Lubrastrip з вітаміном Е) для зволоження, забезпечення безперешкодного ковзання по шкірі та захисту від подразнень.
 • Захисні мікроребра допомагають зменшити ризик подряпин та порізів.
 • Спеціально розроблена поворотна головка для ділянок таких, як кісточки й коліна, що важко піддаються голенню.
 • Різнокольорові ручки забезпечують яскраве гоління.
 • Упаковка на 60% складається із переробленого матеріалу.


Вибрати та купити найбільш підходящий для ваших потреб варіант ви можете у каталозі інтернет-магазину Watsons, що пропонує великий вибір варіантів. Замовити товари бренду Simply Venus можна з доставкою по Києву та Україні.