ELECTROLUX

18 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ELECTROLUX-Універсальний килимок Electrolux E3RSMA02 1 шт-7321423247234-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ELECTROLUX-Сіль  для посудомийних машин Electrolux M3GCS200 1 кг-7332543659678-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ELECTROLUX-Набір змінних лез для шкребка Electrolux E6HUB103 10 мл-7321423231196-

Фірмові засоби для чищення ELECTROLUX: огляд і переваги такого вибору


Техніка ELECTROLUX заслужено славиться своєю бездоганною якістю, ідеальною роботою та довгим терміном експлуатації в усьому світі. Але для того, щоб вона завжди залишалася у відмінному стані та тішила своїх власників, за нею потрібен ретельний догляд, неможливий без спеціальних засобів. Для багатьох стає приємним відкриттям те, що бренд запустив власну лінію побутової хімії для своєї техніки. Водночас деякі споживачі сумніваються, чи варто переплачувати за неї. На цих питаннях пропонуємо зупинитися докладніше.


Огляд асортименту засобів ELECTROLUX


Почнемо з асортименту. Сьогодні у продажу представлений далеко не один засіб ELECTROLUX, а цілий ряд різноманітної хімії для ефективного розв’язання різних завдань. Залежно від твоїх потреб вибір може бути зроблений, наприклад, на користь:


  • засобів «3 в 1» для посудомийних і пральних машин;
  • солей для посудомийних машин;
  • засобів від накипу (є універсальні для великої та дрібної техніки та спеціальні для очищення духових шаф паром);
  • спрею для чищення поверхонь з нержавійної сталі;
  • крему для очищення варильних поверхонь (цей засіб для плити ELECTROLUX цінується своїм дбайливим ставленням до техніки та безжальним — до жирів і забруднень);

#

#
  • ополіскувача для посудомийних машин;
  • знежирювального складу для глибокого чищення пральних машин.

Цими категоріями вибір товару не обмежується, фірмової побутової хімії та допоміжних пристосувань для догляду за технікою бренду та поліпшення її експлуатації набагато більше. До них належать: скребки для чищення плит, змінні леза для скребків (у наборах), противібраційні килимки для пральних машин тощо.


Чому рекомендують купувати фірмові засоби для чищення?


Засіб ELECTROLUX відрізняється високою якістю, ефективністю та складом, що розрахований саме на цей вид техніки. З одного боку може здатися, що немає сенсу в покупці брендових засобів, адже в магазинах представлений великий вибір дешевої побутової хімії для різних цілей. Фірмові ж вирізняються складом, ретельно розробленим спеціально для поверхонь техніки, але найбільша перевага полягає в гарантовано суворому контролі виробництва.


Також слід звернути увагу на комплексну складову засобів ELECTROLUX. Кожна техніка потребує кількох видів побутової хімії для догляду (наприклад, у посудомийних машинах це мийка, сіль, ополіскувач). Якщо вибирати лінійки одного виробника, то засоби міститимуть компоненти, що доповнюють дію один одного. До того ж фірмові засоби ELECTROLUX — це гарантія твоєї ж безпеки, особливо коли мова йде про техніку, пов'язану з приготуванням їжі.Купівля засобів ELECTROLUX


Купити засіб ELECTROLUX можна за дуже вигідною ціною, якщо зайти в інтернет-магазин Watsons. Тут на тебе чекає каталог з широким вибором, зручна система пошуку товару, можливість здійснення замовлення в пару кліків, різні варіанти оплати та швидка доставка по Україні.