Корисні жири і їх види | Риб'ячий жир | Солгар | Омега 3 купити |Ціна

Жири для організму: покращуємо самопочуття і самооцінку

08.04.2020

Міф про шкоду жирів для організму, створений ще в 80-і роки минулого століття, розвінчали близько 10 років тому. І все ж, більшість людей досі продовжує вірити в користь знежиреного кефіру та інших продуктів з 0% жирності, які, нібито, допомагають тримати тіло в тонусі.

Насправді, є корисні жири та жири шкідливі. Тільки в натуральних продуктах при їх помірному вживанні корисних жирів набагато більше, і вибирати їх аналоги зі штучно зниженими жирністю й калорійністю просто немає сенсу. Особливо цього не варто робити жінкам, адже корисні жири для жінок важливі навіть більше, ніж для чоловіків:

 • вони нормалізують рівень статевих гормонів;
 • забезпечують правильну роботу репродуктивної системи та стабільний цикл без ПМС;
 • допомагають добре себе почувати в цілому, адже в жіночому організмі відсоток жиру має бути дещо вищим, ніж у чоловіків.
Показано > з результатів

В цілому ж, жири:

 • допомагають поліпшити пам’ять;
 • підвищують концентрацію уваги;
 • допомагають регулювати рівень глюкози в крові;
 • заряджають енергією й бадьорістю;
 • є основним компонентом клітинних мембран;
 • впливають на стан шкіри й волосся;
 • необхідні для схуднення;
 • попереджають появу депресії, і доведено допомагають із нею боротися.
Показано > з результатів

Незамінні жирні кислоти

Гладшають від малорухливого способу життя, шкідливої високовуглеводної їжі та нестачі корисних жирів, у яких містяться незамінні жирні кислоти. Питання – де їх знайти?

У будь-якій страві містяться насичені та ненасичені жири. Насичені дійсно не несуть ніякої користі, чого не можна сказати про ненасичені. Так, в рослинних продуктах містяться мононенасичені жирні кислоти – такі, як олеїнова, пальмітинова, ерукова, елаїдинова. Вони зміцнюють м’язи й кістки, нормалізують рівень холестерину, знижують ризик кардіологічних захворювань, і навіть раку. Вони містяться в горіхах, олії, авокадо, насінні рослин.

Поліненасичені жирні кислоти містяться у тваринних жирах: рибі, курячому м’ясі, яловичині, сирі, йогуртах і темному шоколаді. Вони зміцнюють судини, допомагають роботі серця і не позначаються негативно на рівні холестерину. Для того, щоб швидко компенсувати недостатність таких жирних кислот і поліпшити самопочуття, працездатність і навіть зовнішність, багато хто обирає риб’ячий жир в капсулах. Ціна такої біологічно активної добавки у Ватсонс – від 119 грн до 834 грн, тож ви точно зможете вибрати найбільш оптимальний варіант.

Риб’ячий жир: Омега 3

Про те, що риб’ячий жир корисний, знають всі. При цьому, двічі на тиждень включати у свій раціон рибні страви вдається не завжди, а швидко привести себе до ладу, позбутися від болю в суглобах, ламкості судин і волосся, поліпшити стан шкіри виходить, тільки обравши риб’ячий жир в капсулах. За кілька тижнів прийому майже всі помічають значні поліпшення, відчувають приплив бадьорості, і погоджуються з тим, що Омега-3 просто необхідна для нормальної життєдіяльності.

Показано > з результатів

У Watsons можна вибрати риб’ячий жир, ціна якого залежить тільки від джерела і способу отримання риб’ячого жиру виробником БАДа: так, його можна отримувати з різної океанічної риби, і використовувати різні способи виробництва.

Більш звичні засоби отримують із печінки тріски, їх випускають для дітей в рідкому вигляді або в капсулах для дорослих.

Риб’ячий жир Солгар синтезують із лосося, тунця та скумбрії, використовуючи щадні методи виробництва, забезпечуючи збереження максимуму корисних речовин. Саме тому його з кожним роком обирає все більше людей, які вміють стежити за своїм самопочуттям.

Незамінні жирні кислоти – джерело здоров’я, молодості та краси.

Все, що потрібно для їх отримання – правильний раціон і, при необхідності, підтримка організму безпечними БАДами з риб’ячим жиром, які ви просто зараз можете замовити у Watsons. Обирайте скоріше!