До -35% на засоби для волосся

287 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PANTENE-Шампунь Pantene Aqua Light Живильний-5410076561223-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PANTENE-Шампунь PANTENE Густе та міцне-8006540476758-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PANTENE-Шампунь Pantene Pro-V Зволоження та Відновлення-5410076980529-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLISS KUR-Експрес-кондиціонер Gliss Kur Nutritive-9000100398657-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PANTENE-Шампунь PANTENE Інтенсивне відновлення-5410076561834-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLISS KUR-Шампунь Gliss Kur Oil Nutritive-9000100549837-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SHAMTU-Шампунь Shamtu Проти лупи-4015100195798-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLISS KUR-Шампунь Gliss Kur Відновлення-4015000942058-

 

Знижка на засоби для догляду за волоссям

Чи замислювалися ви коли-небудь на тим, наскільки правильно ви доглядаєте за своїм волоссям? Наскільки правильно ви миєте голову, чи достатньо наносите шампуню і як його змиваєте? Існує кілька основних правил догляду за своєю зачіскою, які починаються не стільки з догляду, скільки з правильного харчування. Ні для кого не секрет, перше, що страждає при погіршенні здоров'я - це шкіра та шевелюра. Волосся стає сухим та ламким, вони січуться, заплутуються та випадають. Уважне ставлення до свого здоров'я допоможе вам з мінімальними зусиллями по використанню косметики підтримувати красу зачіски. І все ж є ряд правил догляду, яких необхідно дотримуватися в будь-якому випадку.

Знижка на косметику для волосся

Для початку визначається тип волосся, від чого буде залежати і вибір засобів по догляду. Існує 4 основні види, кожен зі своїми базовими характеристиками:

  1. Сухе волосся. Тьмяне та блякле таке волосся схильне до ламкості. При чому ламаються і січуться не тільки кінчики, а й волосся по всій довжині. Сухі локони можуть стирчати в різні боки та виглядати мляво.

  2. Жирне волосся. Зайвий блиск, досить щільна структура волоса та щоденна жирність, незважаючи на регулярне миття. Такі локони швидко брудняться, що робить їх вигляд неохайним. Тяжкість жирного волосся нерідко призводить до його випадання.

  3. Нормальне волосся. Абсолютно здорові локони, рівні по всій довжині. Найоптимальніший тип волосся, здоров'я яких, проте, теж необхідно підтримувати правильним доглядом.

  4. Комбіноване волосся. Локони жирні біля коріння та сухі на кінчиках, за рахунок чого вони схильні до випадання і ламкості.

Незалежно від типу волосся догляд за зачіскою складається з декількох етапів:

  • Очищення. Основна вимога - правильно підібраний шампунь і розчесане перед процедурою волосся. Для якісного очищення краще мити волосся в два етапи. На першому - прикореневі ділянки, на другому - волосся по всій довжині.

  • Пом'якшення. Бальзам або кондиціонер, що наносяться на вологе волосся після миття. Краще, якщо ці засоби будуть підібрані з тієї ж косметичної серії, що і шампунь.

  • Відновлення. Лікувальна процедура, яка здійснюється за допомогою масок для волосся, які в залежності від структури і призначення можуть наноситься ще до самого миття.

  • Захист. Здійснюється за участю косметичних засобів для укладання, які добираються з урахуванням нюансів можливої ​​шкоди для зачіски. Наприклад, влітку волосся вимагає додаткового УФ-захисту, взимку - захисту від гарячого повітря фена. Але потрібно обов'язково пам'ятати, що нанесення таких захисних засобів на волосся завдає їм шкоди, якщо не змивається щодня.

Придбати всю серію необхідних коштів для локонів допоможе знижка на косметику для волосся або розпродаж на косметику для догляду за волоссям. Такі пропозиції від торговельних мереж допомагають організувати комплексний догляд за волоссям, додатково отримавши фінансову економію.

Акції на засіб для догляду за волоссям

Акції на засіб для догляду за волоссям можуть бути запропоновані в форматі підготовки до жіночого свята (8 березня або день матері). Такі заходи можуть бути призначені для покупців декількох засобів по догляду, що належать до однієї серії. Завдяки розпродажам і акційним пропозиціям компанії отримують нових клієнтів, збільшують лояльність вже існуючої купівельної аудиторії.

Де шукати?

Купити косметику для волосся по акції можна на сайті інтернет-магазину Ватсонс. Ми спеціально зібрали для вас всі пропозиції розпродажів на одній сторінці, щоб ви могли оцінити весь асортимент і зробити правильний вибір. Придбати знижкові товари можна в Києві і в одному з магазинів торгової мережі. Це стосується і багатьох інших міст України.