Догляд за тілом

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BABE-Гель для інтимної гігієни Babe 250 мл-8437011329066-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BABE-Гель для інтимної гігієни Babe Pediatric Дитячий 200 мл-8437000945901-

Засоби для інтимної гігієни: асортимент і особливостіЖіноча інтимна гігієна - одна зі складових догляду за собою. Вона повинна бути ефективною і спрямованою на очищення і збереження здоров'я статевої системи. Деякі дівчата помилково вважають, що інтимна гігієна може проводитися з використанням звичайних засобів для очищення шкіри.
Неправильний догляд за делікатною зоною за допомогою простого банного мила або гелю для душу може привести до порушення балансу мікрофлори. Грамотно підібрані лікувальні засоби для інтимної гігієни допоможуть подбати про очищення делікатної зони та збереженні жіночого здоров'я.Засоби для інтимної гігієни: асортиментРинок очищувальних засобів для інтимної гігієни пропонує вибрати з широкого асортименту та купити продукти різної дії:  • гелі - відмінно піняться і дозволяють легко і добре зволожити слизову;
  • крем-мило або рідке мило - володіє ніжною консистенцією і приємним ароматом;
  • пінки та муси - відрізняються повітряною консистенцією і дають непередаване відчуття свіжості;
  • дезодоранти - виробляються на водній основі, прекрасно прибирають неприємний запах і надають антисептичну дію;
  • антибактеріальні серветки - незамінний атрибут інтимної гігієни в будь-якій поїздці, надає дезодоруючий і дезінфікуючий ефект.


Сьогодні можна купити дерматологічні засоби для інтимної гігієни найрізноманітніші. Завдяки своїм складом дані продукти відповідають не тільки за очищення, а й мають антисептичну, дезінфікуючу, зволожуючу і заспокійливу дію.


#

#

Доступні також спеціалізовані косметичні продукти для інтимної гігієни, які призначені для використання вагітними та дівчатками різного віку. Вони мають ультрам'яку миючу основою для забезпечення дбайливого догляду за чутливою і ніжною шкірою. Засоби дозволяють підтримувати кислотно-лужний баланс на належному рівні.Для отримання найбільшої ефективності в лікувальні засоби для інтимної гігієни додають натуральні компоненти та антисептичні речовини, які надають бактерицидну і протигрибкову дію, що захищають від виникнення неприємного запаху.Засоби для інтимної гігієни: особливостіВикористання простого банного мила і гелю для душу при очищенні інтимної зони може привести до дискомфорту. Тому, для щоденного застосування рекомендуються спеціальні косметичні продукти для догляду за шкірою. Лікувальні засоби для інтимної гігієни забезпечують дбайливе очищення чутливої шкіри, не викликаючи подразнень і алергічних реакцій. Дана косметика повинна бути високої якості та відповідати таким нормам:  • pH, відповідний природному pH шкіри;
  • вміст натуральних органічних компонентів;
  • при використанні отримання ефекту зволоження і заспокоєння шкіри та слизової;
  • відсутність у складі таких компонентів, як мило, ароматизатори, барвники та агресивні кислоти.


  • Шляхом сприятливих формул засоби для інтимної гігієни можна застосовувати щодня, без побоювання виникнення сухості та роздратування. Деякі види даної продукції можуть володіти легким ароматом, що дарує відчуття свіжості на весь день.Купівля засобів для інтимної гігієни в УкраїніКупити дерматологічні засоби для інтимної гігієни в Україні за демократичною ціною пропонує інтернет-магазин Watsons. Каталог наповнений різноманітними товарами даного напрямку косметології. Незважаючи на великий вибір, пошук потрібної позиції ти зможеш здійснити в лічені секунди, скориставшись фільтром сайту. Watsons надає можливість купити дерматологічні засоби для інтимної гігієни з доставкою по всій Україні.