Органічні та еко засоби для прання

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Bio

L'ARBRE VERT-Пом’якшувач для тканин L'arbre Vert Чутлива шкіра 800 мл-3450601028632-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

L'ARBRE VERT-Засіб для прання дитячого одягу L`Abre Vert 1,2 л-3450601036811-

Сучасні органічні та екозасоби для прання


Сьогодні потреба в органічних засобах для прання зростає серед користувачів, що надають перевагу не тільки ефективному очищенню, а й безпечному складу продуктів для догляду за будинком. Сучасні виробники побутової хімії подбали про користувачів з чутливою шкірою, що страждають від алергічних реакцій. Спеціально розроблена лінійка екопродуктів для прання дозволяє ефективно поратися з різними типами забруднень. Така продукція підходить для щоденного прання дитячих речей. Засоби виготовляються в порошкоподібному та рідкому варіанті. Органічні засоби для прання речей ефективно працюють у холодній і гарячій воді, стануть незамінними помічниками в підтримці чистоти.


Вибираємо засіб для прання речей з органічної серії


Універсальні екологічні засоби для чищення ефективно борються з різними типами забруднень. Видалити плями, відновити білизну тканини, зберегти яскравість кольору під силу порошкам і гелям для прання з натуральних компонентів. Часто до складу концентрованих екозасобів включені пом'якшувальні елементи, що дозволяють зменшити обсяг продукту, виключити застосування додаткових кондиціонерів. Органічні засоби для екопрання також містять ряд ПАР рослинного походження, мінерали та навіть крохмаль. Мікрочастинки з натуральним складом активних компонентів, що залишаються на тканині навіть після ополіскування, у разі контакту зі шкірою не спричиняють подразнення та дискомфортних реакцій.

#

#

До головних переваг використання засобів еколінійки належать такі особливості:


  • не містять шкідливих хімічних речовин і ароматизаторів;
  • дбайливо піклуються про білі, кольорові та делікатні тканини;
  • надають одягу антистатичний ефект і нейтральний аромат;
  • ефективно видаляють різні типи забруднень;
  • відпирають дитячий і дорослий одяг з натуральних тканин;
  • поміщаються в спеціальне пакування з біорозкладних матеріалів.

Вигідно купити органічні засоби для прання білизни


В інтернет-магазині Watsons можна підібрати якісну продукцію для прання, особистої гігієни, чищення та догляду за будинком за демократичними цінами. Співпраця з перевіреними брендами дозволяє поповнювати асортимент якісними товарами, яким вже довіряють користувачі по всьому світу. На сайті кожен відвідувач знайде докладний опис товарів, відгуки наших покупців і вигідні акційні пропозиції. Скористайтеся знижками на популярні позиції каталогу або збирайте бонуси за покупки за допомогою картки клієнта, щоб здійснювати покупки в рамках бюджету. Комфортний шопінг з будь-якої точки України тепер став доступним завдяки швидкому доставленню замовлення по Києву та інших регіонах країни.


Даруйте чистоту з турботою про здоров'я за допомогою біозасобів для прання, придбаних у магазинах Watsons!

Ціна на еко засоби для прання починається від 59.90 грн.