Міцелярна вода

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KUNDAL DERMA C.P.R.-Засіб для зняття макіяжу Kundal Derma 500 мл-8809693257461-

Міцелярна вода для обличчя у Watsons


Навіть якщо ти користуєшся дуже якісною косметикою, вона не зможе проявити себе повною мірою, якщо буде нанесена на недостатньо очищену шкіру. А зробити це можна тільки за допомогою спеціальних засобів для демакіяжу. Розв’язанням проблеми на всі часи здатна послужити корейська міцелярна вода, що пояснюється її незвичайною м'якістю та нейтральним pH-середовищем.У мешканок Країни ранкової свіжості вона набула широкої популярності, що стало приводом для розроблення нових видів цієї продукції та створення ще досконаліших складів. Унікальний розчин оцінили європейські мандрівники та фахівці в області космецевтики, зробивши вибір на його користь. Тепер його можна зустріти в каталогах дрібних підприємців і великих б'юті-магазинів по всьому світу.


Звичайно, Україна теж виявилася серед споживачів. Міцелярна вода корейської косметики представлена, наприклад, на віртуальній вітрині роздрібної торговельної мережі Watsons. Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу пошук відповідного варіанту не займе тут багато часу. А великий асортимент і низькі ціни приємно здивують користувача.Корейська міцелярна вода


Відсутність у продукті агресивних складових припускає її використання для очищення повік без ризику отримати подразнення чи печіння очей. Зате наявність допоміжних компонентів у вигляді рослинних екстрактів і мінеральних добавок здатні значно поліпшити стан шкіри, зняти запалення, забезпечити зволоження, живлення, нормалізацію функціонування сальних залоз.


#

#


Свою назву найкраща корейська міцелярна вода отримала завдяки основній складовій, що звучить як «міцела». За певних умов крихітні комплекси складають поверхнево-активні речовини, які й визначають бездоганні характеристики рідини для очищення обличчя. За своєю природою склад не має запаху та кольору, але в нього можуть бути включені натуральні ароматизатори.


Корейська міцелярна вода: чому варто купити


Серед головних переваг цього клінсера, крім традиційно натурального складу, властивого азійським доглядовим продуктам, варто відзначити:


  • можливість щоденного застосування;
  • відсутність подразнень;
  • в залежності від допоміжних речовин, надає зволожувальну, відновлювальну, омолоджувальну та тонізувальну дію;
  • в більшості випадків корейська міцелярна вода не вимагає змивання.

Для бездоганного видалення всіх видів забруднень та їхніх залишкових слідів після розчинення та адсорбції також варто використовувати додаткові мийні засоби.
Якщо ти користуєшся стійкою тушшю та губними помадами, то для догляду за очима та губами краще замовити з доставкою в інтернет-магазині ремувер, оскільки навіть найкраща корейська міцелярна вода не призначена для розв'язання таких складних завдань.

Краща корейська міцелярна вода для обличчя за відгуками покупців:

Scinic Coconut  - засіб для зняття макіяжу, очищуюча вода

 

 

Вартість міцелярної води від 349 грн.