Корейська косметика для волосся

10 товарів знайдено
Сортувати за:

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

WELCOS-Бальзам для волосся Welcos Forest Story B7 View Miracle Для пошкодженого волосся 200 мл-8803348027812-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

WELCOS-Бальзам для волосся Welcos Forest Story B7 View Miracle Для розгладження волосся 200 мл-8803348027836-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

WELCOS-Шампунь для волосся Welcos Forest Story B7 Проти випадіння волосся 500 мл-8803348044383-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

WELCOS-Cпрей для волосся Welcos Forest Story B7 View Miracle Для усіх типів волосся 100 мл-8803348018032-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WELCOS-Олія для волосся Around me Egg nourishing 80 мл-8803348043911-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WELCOS-Маска для волосся Around Me Egg nourishing 200 мл-8803348043867-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WELCOS-Бальзам для волосся Welcos Forest Story B7 Проти випадіння волосся 500 мл-8803348044390-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WELCOS-Бальзам для волосся Welcos Forest Story B7 View Miracle Для додаткового об’єму 200 мл-8803348027829-

Корейська косметика для волосся WELCOS FRUDIA


Косметичні бренди часто використовують у своїй продукції особливий інгредієнт, який стає «фішкою», що відрізняє виробника від інших компаній. WELCOS FRUDIA — корейська косметика для волосся, тіла та обличчя, в якій такою «фішкою» стали фрукти та ягоди. Фруктові екстракти, що містять безодню корисних речовин, сприяють швидкому та ефективному впливу на шкіру та волосся. Варто тільки правильно підбирати засоби для догляду. Усі продукти марки Frudia створені на базі фруктових екстрактів холодного віджиму.
Особливості корейської косметики для волосся WELCOS FRUDIA


Компанія має власну лабораторію, в якій створюються ексклюзивні рецепти на підставі досліджень, що відбуваються понад 30 років. Бренд веде продуману рекламну кампанію, пропонує прийнятні ціни на свою продукцію, скрупульозно контролює якість товарів, що випускаються. Тому його популярність неухильно зростає. Для того, щоб процес виробництва був безперервним, у компанії розроблений інноваційний метод оброблення заготовлених фруктів — R Vita W™. Він дозволяє зберігати всі корисні речовини, такі необхідні у виробництві косметики. Які тільки ягоди та фрукти не використовуються корейським брендом WELCOS FRUDIA в косметиці для волосся! Це ягоди асаї, вишня, персик, дика малина, манго, кокос, фрукти дракона, маракуя. Також застосовуються грейпфрут, мандарин, ананас, лимон, мангостан. Не обійшлося без айви, чорної смородини, чорниці, граната тощо. Тому аромати у продукції просто неймовірно апетитні. Асортимент засобів для волосся традиційно широкий. У продаж надходять продукти для нормальних, жирних, сухих, ламких, пошкоджених і пофарбованих локонів. Вони вимагають додаткових маніпуляцій з догляду та спеціальних засобів.
#


#

Компанія виробляє:


  • шампуні;
  • бальзами;
  • маски;
  • олії;
  • спреї;
  • есенції;
  • сироватки;
  • муси та пінки;
  • кондиціонери.

Усі без винятку продукти мають ніжну текстуру, а необхідний ефект (у кожної позиції товару він індивідуальний) проявляється з першого-другого разу застосування.

Як швидко та вигідно купити корейську косметику для волосся

Не варто бігати по магазинах, розшукуючи необхідний шампунь або бальзам. Простіше, швидше та вигідніше за все купити корейську косметику для волосся WELCOS FRUDIA, завітавши на сайт інтернет-магазину Watsons. Тут завжди знайдеться саме той продукт, що тобі потрібен. Вибір великий, ціни демократичні, обслуговування — чудове.


Пошук потрібної позиції здійснюй у каталозі: знайди розділ з косметикою FRUDIA та уважно прочитай опис кожного вподобаного продукту. Тут надана важлива інформація про склад засобів, призначення, способи застосування та протипоказання.


Рекомендується відразу купити корейську косметику для волосся WELCOS FRUDIA в комплекті певної серії: регулярне застосування буде гарантією того, що ти позбудешся наявної проблеми.


Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України.