Гель для гоління Satin Care Normal Skin з вітаміном Е для жінок 200 мл
206,99 грн
206,99 грн
/
1333778
-
Опис
-
Використання
-
Склад
Опис гелю для гоління Gillette Satin Care Normal Skin
Гель для гоління Gillette Satin Care Normal Skin з вітаміном Е створений для комфортного та безпечного гоління. Пишна піна забезпечує плавне ковзання бритви по шкірі, допомагаючи захистити її від порізів і подряпин.
Зволожувальна формула з вітаміном Е допомагає підтримувати природний рівень вологи шкіри та запобігати її сухості. Після гоління шкіра залишається м’якою, гладенькою та шовковистою.
Гель підходить для щоденного використання та допомагає зробити процедуру гоління максимально комфортною. Нержавіючий флакон не залишає іржавих кілець у душі, що робить його практичним для використання у ванній кімнаті.
Основні переваги Gillette Satin Care Normal Skin
- Пишна піна забезпечує легке та плавне ковзання бритви.
- Допомагає захистити шкіру від порізів і подряпин під час гоління.
- З вітаміном Е для м’якого та комфортного догляду за шкірою.
- Зволожувальна формула допомагає запобігти сухості шкіри.
- Залишає шкіру гладенькою, м’якою та шовковистою.
- Нержавіючий флакон не залишає іржавих кілець у душі.
Підходить для:
Щоденного гоління та догляду за шкірою.
Для жінок із нормальною та сухою шкірою.
Балон під тиском. Може вибухнути при нагріванні. Тримати подалі від тепла та розпечених предметів, не розпилювати поблизу відкритого вогню та іскор. Не палити під час використання. Не проколювати та не спалювати балон навіть після використання. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівання понад 50°С. Зберігати в недосяжному для дітей місці. 9,0% маси вмісту балончику є легкозаймистою. Не містить рзоноруйнуючих речовин. Уникати потрапляння в очі.
Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Sorbitol, Isobutane, Parfum, Hydroxyethylcellulose, Linalyl Acetate, Terpineol, Linalool, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Tocopheryl Acetate, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Niacinamide, Panthenol, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 17200, CI 42053.
1 відгуків
-
1
0 -
2
0 -
3
0 -
4
0 -
5
1
-
Елена
27 грудня, 2021
Отличный гель за свою цену, не вызывает раздражения.
Нова пошта
У відділення Нової пошти - 99 грн, безкоштовно від 699 грн
Укрпошта
Вартість доставки - 79 грн, безкоштовна доставка від - 499 грн
Забрати сьогодні в магазині Watsons
Вартість доставки - 0 грн
Доставимо в магазин Watsons
Вартість доставки - 0 грн
Нова пошта - поштомати
Вартість доставки - 99 грн, безкоштовна доставка від - 699 грн
Доставка кур'єром нової пошти
Вартість доставки - 150 грн (до парадного)
Оплата карткою
Післяоплата
Нова пошта
У відділення Нової пошти - 99 грн, безкоштовно від 699 грн
Укрпошта
Вартість доставки - 79 грн, безкоштовна доставка від - 499 грн
Забрати сьогодні в магазині Watsons
Вартість доставки - 0 грн
Доставимо в магазин Watsons
Вартість доставки - 0 грн
Нова пошта - поштомати
Вартість доставки - 99 грн, безкоштовна доставка від - 699 грн
Доставка кур'єром нової пошти
Вартість доставки - 150 грн (до парадного)
Оплата карткою
Післяоплата