Спреї та маски

17 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЭЛЬФА-Реп'яхова олія для волосся Elfa Pharm Forte 100 мл-4823015914584-

Лікувальні маски для волосся: асортимент і властивості


Щоб волосся було красивим і здоровим, необхідно забезпечити збалансоване живлення, надаючи організму всі речовини для повноцінного функціонування. Але важливо пам'ятати також про те, що локони систематично піддаються негативному впливу неякісної косметики, фарб, сонячних променів і морозу, пересушуються фенами та плойками. Тому доглядати потрібно також безпосередньо за волоссям, використовуючи спеціальні засоби. Вони дозволяють швидко надати локонам привабливішого вигляду та зберегти отриманий результат на тривалий час. Головне — знати, які лікувальні маски для волосся використовувати, та як це робити.


Відмінні риси лікувальних масок для волосся


Перш за все, потрібно розібратися, чим лікувальна косметика відрізняється від звичайної. Головні її особливості полягають у наступному:


  • будь-які засоби з цієї категорії орієнтовані на розв’язання конкретних завдань, наприклад, відновлення пошкодженого волосся або зменшення інтенсивності їхнього випадання;
  • в складі присутні компоненти, що надають помітний вплив на локони та дозволяють ефективно позбутися певних проблем;
  • за умови систематичного застосування обраного засобу отриманий результат зберігається на відносно довгий проміжок часу, а не до наступного миття голови.

#
#

Розробляючи лікувальні спреї для волосся та створюючи маски для усунення певних проблем локонів, виробники часто використовують такі компоненти:


  • рослинні олії — оливи, герані, реп'яхову, кокосову, лавандову;
  • екстракти рослин — ромашки, плодів червоного перцю, плодів обліпихи тощо;
  • речовини, що живлять волосся, роблять його здоровим і красивим — кератин, протеїни, вітаміни.

Склад відрізняється залежно від призначення та форми продукту (спрей або маска).


Асортимент лікувальних масок і спреїв для волосся


Переглядаючи каталог товару, ви відзначите, що у продажу є продукція з таким напрямком дії:


  • лікувальні маски від випадіння волосся — стимулюють кровообіг у шкірі голови та покращують живлення волосяних цибулин. Завдяки цьому локони стають густішими, отримують блиск і життєву силу. Інтенсивність випадання значно знижується;
  • лікувальні маски для пошкодженого волосся — зволожують і живлять пасма, збагачуючи всіма речовинами, необхідними для набуття красивого та здорового вигляду. Засоби зменшують кількість посічених кінчиків. Представлені в широкому асортименті;
  • засоби для сухого волосся — забезпечують інтенсивне зволоження, сприяють утриманню вологи всередині.

Підбираючи лікувальні маски для волосся, дуже важливо надавати перевагу продукції відомих виробників, що вирізняється безпечним складом і ефективністю. Асортимент такого товару досить широкий, що дозволяє зробити правильний вибір. А купити вподобані засоби за прийнятною ціною пропонує інтернет-магазин Watsons. Тут пошук ідеального продукту обов'язково завершиться успіхом. Можлива доставка по Україні.