Вітаміни для органів дихання

7 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOCTOR MARIS-Спрей назальний гіпертонічний Doctor Maris 50 мл-4820169780324-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ANSA HERBS and FOODS-Трав’яний чай в гранулах Травосепт зі смаком меду та лимону 8 шт-604007710780-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ДЕЛЬТА МЕДИКАЛ-Крем-бальзам для носової порожнини Schonen Switzerland Дефлю Синус 10 г-4820190330024-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Біологічно-активна добавка Solgar L-Аргінін таблетки 1000 мг 90 шт-2227030000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФАРМАК-Спрей для носа Pshyk ізотонічний з морською водою Для дорослих 100 мл-4823002223385-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЯДРАН-Спрей назальний Аква Маріс Плюс з декспантенолом 30 мл-3856013213794-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЯДРАН-Спрей назальний Аква Маріс 50 мл-3856013219574-

БАДи для органів дихання допоможуть дихальній системі


Хоч ми часто пов'язуємо наше дихання виключно з роботою легень, дихальна система насправді містить у собі багато інших органів, таких як діафрагма, трахея (дихальне горло), рот, ніс і носові пазухи тощо. Дихальна система забезпечує організму правильний газообмін, крім того, вона грає ключову роль в імунітеті. Адже повітря, що потрапляє в наш організм, може містити потенційно шкідливі частинки, тому органи дихання повинні діяти швидко та ефективно. Це особливо важливо, тому що застуди та грип атакують саме дихальну систему.


Для підтримки правильної роботи цієї системи та перешкоди виникненню захворювань важливо надавати підтримку здоров'ю органів дихання. У цьому допоможуть біологічно активні добавки — БАДи для легень, що містять необхідні вітаміни, антиоксиданти, мінерали, амінокислоти та жири.


Придбати БАДи з різним напрямком дії можна в інтернет-магазині Watsons. Наші переваги — великий вибір способів доставки, широкий асортимент товарів каталогу, зручність пошуку та оформлення замовлення. Важливою причиною для покупки у нас БАДів для легенів є вигідна ціна.


Які компоненти входять у БАДи для легенів


Такі БАДи відомі користю для підтримки правильної роботи та очищення легенів. Добавки містять інгредієнти, об'єднані в ідеальних пропорціях для досягнення найкращих результатів. БАДи для органів дихання допомагають підтримувати здоровий кровообіг у легенях, сприяють нормальному споживанню кисню клітинами та доставленню поживних речовин до цих життєво важливих органів.


#

#

БАДи для органів дихання виробляються з різних інгредієнтів. Наведемо список найпопулярніших і найефективніших.


Ягоди бузини містять флавоноїди, що мають природну антиоксидантну активність, добавки з екстрактом цієї рослини мають потрійну дію: противірусну, антибактеріальну та протизапальну. Компонент знижує тяжкість і тривалість симптомів з боку верхніх дихальних шляхів, блокує проникнення вірусів у клітини, допомагаючи з профілактикою, а також зводить до мінімуму симптоми при захворюванні на грип.


 • Вітамін С
  Антиоксиданти є потужною лінією захисту імунітету та респіраторного здоров'я, а вітамін С є лідером у цій категорії. Дефіцит вітаміну С пов'язаний з ризиком захворювання на грип та тяжкістю його симптомів, а його приймання зменшує запалення (допомагає зупинити процеси, пов'язані з інфекціями) та допомагає запобігти застуді.
 • Вітамін D
  Люди з оптимальною концентрацією вітаміну D рідше страждають на застуду та інші інфекції органів дихання. Дефіцит вітаміну D пов'язаний з підвищеною вірогідністю пневмонії, бронхіту та інших легеневих інфекцій. Також вітамін D допомагає регулювати певні типи імунних клітин, сприяючи загальній здоровій імунній відповіді.
 • Женьшень
  Корінь женьшеню характеризується потужним антиоксидантним впливом, що сприяє зменшенню запалення та підтримки імунітету. Екстракт женьшеню скорочує тривалість застуди та здійснює позитивний вплив на перебіг застуди та інфекцій дихальних шляхів.

 • Ацетилцистеїн
  Ефективний у лікуванні декількох різних станів здоров'я, зокрема детоксикації та зниження імунітету. Є муколітичною речовиною, тобто розріджує слиз, що, своєю чергою, полегшує кашель. Зменшує запалення в клітинах легенів.
 • Цинк
  Цинк може зменшити тривалість і тяжкість застуди. Особливо ефективний для дорослих і літніх людей, що схильні до підвищеного ризику респіраторних захворювань. Вживати харчові добавки варто тільки після консультації з лікарем.