Вітаміни для суглобів

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Біологічно-активна добавка Solgar Омега 3-6-9 ЕЖК капсули 60 шт-2226870000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Біологічно-активна добавка Solgar Кальцій 600 з раковин устриць таблетки 60 шт-2226860000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Комплекс Глюкозаміну та Хондроїтину Solgar 60 шт-2228970000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Таблетки Solgar Цитрат кальцію з вітаміном D3 60 шт-2229240000000-

БАДи для суглобів повернуть радість рухуСтан опорно-рухового апарату та всієї кістково-м'язової системи відіграє особливу роль у життєдіяльності людини. Сучасний ритм великих міст, робота за комп’ютером і малорухливий спосіб життя негативно позначається на загальному стані здоров'я. Не меншого впливу на працездатність опорно-рухового апарату також надає надмірне фізичне навантаження. Спеціально розроблені БАДи для суглобів, зв'язок і кісток стануть хорошою профілактикою виникнення захворювань. Підберіть біологічну добавку з протизапальним або болезаспокійливим ефектом, у залежності від основних компонентів у складі.
Які БАДи для суглобів слід купитиКілька десятиліть тому вчені дійшли до висновку, що натуральні компоненти глюкозамін і хондроїтин сприяють відновним процесам еластичності суглобів і хрящової тканини. Природні речовини синтезуються організмом, але з віком або у разі виникнення захворювань кількість таких компонентів зменшується. Компенсувати дефіцит необхідних глюкозаміну та хондроїтину допомагає внутрішнє застосування препаратів з їхнім вмістом.Сьогодні в асортименті виробників спеціальних добавок існує достатня кількість популярних препаратів, що застосовуються для зміцнення хребта або в профілактичних цілях для запобігання захворюванням суглобів. Вживання спеціальних БАДів для кісток і суглобів допомагає зменшити такі негативні процеси як запалення зв'язок, знижує больові відчуття в ногах, покращує рухливість. Більшість біологічно активних добавок для відновлення роботи суглобів містять такі компоненти: • хондроїтин і глюкозамін сульфат, вітамін D та кальцій — сприяють зміцненню кісток, гальмують запальні процеси в тканинах;
 • метилсульфонілметан (МСМ) — натуральне джерело органічної сірки, що бере участь у формуванні тканин;
 • колаген, система кислот Омега-3 — підвищують рухливість суглобів, знімають больовий синдром, покращують стан шкірного покриву;
 • вітаміни групи B та фолієва кислота беруть участь у відновних процесах і синтезі нових клітин;
 • природні мінерали потрібні для активації вироблення власного колагену та ферментів для поліпшення метаболізму.

 • #

  #


  БАДи для лікування суглобів і профілактики захворювань  Засоби для суглобів допомагають захистити кісткові та хрящові тканини від стресових ситуацій, що виникають під час силових тренувань, або навпаки — у разі низької рухливості або захворювань. Сьогодні виробляються готові комплекси, що містять більшість необхідних компонентів для відновлення та підтримання суглобів у відмінній формі. Спеціальна система зі збалансованою формулою глюкозаміну, МСМ та хондроїтину посилить терапевтичний ефект основного лікування. БАДи з колагеном відіграють велику роль у відновленні суглобів, добавки з вітамінами та мінералами допоможуть повернути суглобам гнучкість і збережуть терапевтичний ефект після лікування.

  Де купити якісні БАДи для суглобів в Україні  Широкий асортимент добавок для підтримки краси та здоров'я можна знайти в інтернет-магазині Watsons. Перевірені виробники косметики, засобів для догляду за будинком і оригінальні товари для здоров'я легко знайти в нашому каталозі. Скористайтеся зручним пошуком по сайту, відгуками наших покупців і докладною інформацією про товар, щоб підібрати ідеальний варіант. Акційна програма, знижки та бонуси за покупки допоможуть здійснювати шопінг, не виходячи за рамки бюджету. Пропонується доставка по всіх містах України зручним для вас способом.  Приймати харчові добавки варто тільки після консультації з лікарем. БАДи для поліпшення роботи суглобів зроблять турботу про підтримку здоров'я частиною вашого повсякденного життя!

  Ціна на вітаміни для суглобів починається від 69.90 грн.