Вітаміни для суглобів

37 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Харчова добавка Solgar Вітамін Д3 капсули 600 МО 60 шт-2227010000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Таблетки Solgar Мелатонін 60 шт-2312640000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Дієтична добавка Solgar Ресвератрол 60 шт-2304780000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Розторопша плямиста Solgar рослинні капсули 50 шт-2267730000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Вітамінна добавка Solgar Біотин таблетки 100 шт-2279680000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Таблетки Solgar Цитрат магнію 60 шт-2226780000000-

БАДи для суглобів повернуть радість руху


Стан опорно-рухового апарату та всієї кістково-м'язової системи відіграє особливу роль у життєдіяльності людини. Сучасний ритм великих міст, робота за комп’ютером і малорухливий спосіб життя негативно позначається на загальному стані здоров'я. Не меншого впливу на працездатність опорно-рухового апарату також надає надмірне фізичне навантаження. Спеціально розроблені БАДи для суглобів, зв'язок і кісток стануть хорошою профілактикою виникнення захворювань. Підберіть біологічну добавку з протизапальним або болезаспокійливим ефектом, у залежності від основних компонентів у складі.


Які БАДи для суглобів слід купити


Кілька десятиліть тому вчені дійшли до висновку, що натуральні компоненти глюкозамін і хондроїтин сприяють відновним процесам еластичності суглобів і хрящової тканини. Природні речовини синтезуються організмом, але з віком або у разі виникнення захворювань кількість таких компонентів зменшується. Компенсувати дефіцит необхідних глюкозаміну та хондроїтину допомагає внутрішнє застосування препаратів з їхнім вмістом.


#
#

Сьогодні в асортименті виробників спеціальних добавок існує достатня кількість популярних препаратів, що застосовуються для зміцнення хребта або в профілактичних цілях для запобігання захворюванням суглобів. Вживання спеціальних БАДів для кісток і суглобів допомагає зменшити такі негативні процеси як запалення зв'язок, знижує больові відчуття в ногах, покращує рухливість. Більшість біологічно активних добавок для відновлення роботи суглобів містять такі компоненти:


 • хондроїтин і глюкозамін сульфат, вітамін D та кальцій — сприяють зміцненню кісток, гальмують запальні процеси в тканинах;
 • метилсульфонілметан (МСМ) — натуральне джерело органічної сірки, що бере участь у формуванні тканин;
 • колаген, система кислот Омега-3 — підвищують рухливість суглобів, знімають больовий синдром, покращують стан шкірного покриву;
 • вітаміни групи B та фолієва кислота беруть участь у відновних процесах і синтезі нових клітин;
 • природні мінерали потрібні для активації вироблення власного колагену та ферментів для поліпшення метаболізму.

БАДи для лікування суглобів і профілактики захворювань


Засоби для суглобів допомагають захистити кісткові та хрящові тканини від стресових ситуацій, що виникають під час силових тренувань, або навпаки — у разі низької рухливості або захворювань. Сьогодні виробляються готові комплекси, що містять більшість необхідних компонентів для відновлення та підтримання суглобів у відмінній формі. Спеціальна система зі збалансованою формулою глюкозаміну, МСМ та хондроїтину посилить терапевтичний ефект основного лікування. БАДи з колагеном відіграють велику роль у відновленні суглобів, добавки з вітамінами та мінералами допоможуть повернути суглобам гнучкість і збережуть терапевтичний ефект після лікування.


Де купити якісні БАДи для суглобів в Україні


Широкий асортимент добавок для підтримки краси та здоров'я можна знайти в інтернет-магазині Watsons. Перевірені виробники косметики, засобів для догляду за будинком і оригінальні товари для здоров'я легко знайти в нашому каталозі. Скористайтеся зручним пошуком по сайту, відгуками наших покупців і докладною інформацією про товар, щоб підібрати ідеальний варіант. Акційна програма, знижки та бонуси за покупки допоможуть здійснювати шопінг, не виходячи за рамки бюджету. Пропонується доставка по всіх містах України зручним для вас способом.


Приймати харчові добавки варто тільки після консультації з лікарем. БАДи для поліпшення роботи суглобів зроблять турботу про підтримку здоров'я частиною вашого повсякденного життя!

Ціна на вітаміни для суглобів починається від 69.90 грн.


Вітаміни для кращої роботи суглобів від компанії SolgarСьогодні захворювання опорно-рухового апарату зустрічаються у різних вікових групах. Погіршенню стану сприяє як низька рухливість людини, а й інші чинники довкілля. Мікроелементи, що надходять, навіть зі збалансованим харчуванням не завжди можуть впоратися з підтриманням рухливості суглобів і малоефективні для попередження захворювань. На допомогу приходить збалансований комплекс з вітамінами та мінералами Solgar, без яких не обходиться профілактичні методи у підтримці роботи опорно-рухового апарату. Розроблений вітамінний комплекс із кальцієм зміцнює кістки, хрящову тканину, суглоби. Збалансований склад вітамінів та середня цінова категорія роблять продукцію Solgar доступною для великої кількості користувачів.Які вибрати та купити вітаміни для суглобів СолгарДля тих, хто воліє зміцнити опорно-руховий апарат, необхідно не тільки правильно розподіляти фізичне навантаження, але й включати до раціону спеціальні біологічні добавки. Популярна компанія Solgar розробила серію харчових добавок, що включає до складу ідеально складений комплекс з вітамінами та мікроелементами. Харчові добавки з кальцієм зміцнюють кісткову тканину та покращують роботу суглобів. Мінерал відповідає за міцність кісток та швидке відновлення після отриманих травм. Вітаміни групи В благотворно впливають на хрящову тканину, покращують працездатність та перешкоджають появі захворювання. За синтез колагену відповідає вітамін С, що у свою чергу, надає тканинам еластичність та рухливість. Біодобавки для суглобів рекомендуються до вживання не тільки для профілактики захворювань, але й за активних фізичних навантажень.
#

#

Щоб зміцнити суглоби, приймайте наступні вітаміни Солгар у комплексі з іншими засобами: • біологічна добавка із вітаміном С;
 • комплекс зміцнюючих вітамінів групи В;
 • кальцій для зміцнення кісток та хрящів;
 • риб'ячий жир із потрібними амінокислотами Омега-3;
 • харчові добавки з урахуванням вітамінів А, Є.


 • Де придбати вітаміни для суглобів Solgar в Україні.  Вибирайте якісні товари відомих брендів за найкращими цінами у каталозі інтернет-магазину Watsons. Список асортименту представлений товарами для дітей, засобами особистої гігієни, парфумерною лінійкою, декоративною косметикою, побутовою хімією. Завдяки співпраці тільки з перевіреними виробниками каталог магазину поповнюється оригінальними новинками, що оцінили користувачі по всьому світу. Швидке налаштування по сайту та відгуки покупців дають можливість зробити правильний вибір. Здійснюйте вигідний шопінг під час акційних пропозицій та замовляйте товари улюблених брендів за приємними знижками. На сайті діє доставка по всіх містах України у прискореному режимі.  Включіть у ваш раціон харчування ефективні вітаміни для суглобів Solgar для зміцнення кісток та покращення роботи опорно-рухового апарату.