• Губка кухонна Фрекен Бок Максима

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 845073 Закінчився
17,95 грн
Купити
  • 5 шт
Класифікація:
Універсальні кухонні губки з жорсткою поверхнею призначені для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Унікальна хвиляста поверхня поролону з тривимірною структурою для посилення чистячих властивостей і піноутворення. Використання: для миття посуду, раковин та кухонних меблів. Склад: пінополіуретан, абразивна фібра. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 лютого, 2018
Хорошее качество, большой размер, нравится волнистая поверхность.
4 лютого, 2018
Хорошие качественные губки. Упаковки хватает надолго.
3 лютого, 2018
Отличные губки, от них много пены, тем самым хорошо моется посуда и экономится средство для посуды. Классные, хватает их на долго, не разваливаются через пару дней как другие бывает
10 січня, 2018
Качественные губки, хватает надолго. Радует акция)
18 грудня, 2017
долговечные,не разлазятся,хорошо отмывают жир,образуют много пены