• Крем для чищення Cif Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 156728 Закінчився
46,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Крем для чищення завжди на варті чистоти вашої оселі! Усі поверхні у вашій оселі засяють, як нові, крем легко поверне їм початкову чистоту і заощадить ваш час для приємніших занять! Призначення: кухня, ванна кімната. Застереження: не використовуйте засіб на лінолеумі, вінілі, алюмінії, металах з гальванопокриттям, одязі, килимах, текстилі, шкірі, шпалерах і дереві. У випадку застосування на делікатних поверхнях, таких як пофарбовані поверхні та поверхні з невідомого металу, а також пошкоджених поверхнях, спочатку спробуйте засіб на непомітній ділянці, не докладайте великих зусиль під час тертя і змийте одразу після застосування. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Уникайте потрапляння в очі та на шкіру. Рекомендується використовувати захисні рукавички. У випадку потрапляння в очі промийте їх великою кількістю води.Уникати тривалого контакту к фарбованими поверхнями. Склад: <5%: Неионогенные ПАВ, анионные ПАВ, мыло, отдушка, лимонен, бензизотиазолинон, гераниол. Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 січня, 2018
Пользуюсь не один год нравиться) хорошо очищает раковины
16 жовтня, 2017
Берем постоянно для чистки мойки и варочной поверхности. Очень нежно очищает, не царапает даже глянцевую поверхность, в то же время эффективно. Рекомендую.
16 жовтня, 2017
Может поверхность этот крем и не царапает, но и очищает не очень, особенно сложные загрязнения
16 жовтня, 2017
густой и хорошо пенится,оставляю на плите на 5 мин, и смываю, вся грязь без проблем отстает,
10 вересня, 2017
Незаменимый помощник на кухне, отмывает даже сильные загрязнения, особенно отлично подходит для плиты.