• Рідина для прасок Domol Морська свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183097 Закінчився
34,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Класифікація:
Рідина дла прасок надасть вашому одягу тривалий аромат морської свіжості. Оскільки засіб виготовлено на основі дистильованої води, це запобігає утворенню вапняного нальоту у прасці. Застосування: налити рідину безпосередньо у отвір для води у паровій прасці. Не потрібно розбавляти водою! Залишки із праски не зливати знову до пляшки! Склад: дистильована вода, метилізодіазолінон, бензилізодіазолінон, бензиловий спирт, ароматизатор. Тримати далі від дітей! Уникати контакту з очима! у разі потрапляння в очі промити водою. Не ковтати! Зберігати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 грудня, 2017
Жахливо!Речі після прасування мають запах,схожий на сечу! Не раджу!!!
22 грудня, 2017
Хорошая вещь, препятствует отложению солей на поверхности утюга. Удобная для переливания бутылочка.
14 грудня, 2017
Коли з нової праски почав сипатись наліт, перейшли на використання цієї рідини і забули про наліт на завжди
11 грудня, 2017
Гарний засіб тільки дорогуватий, тому закупляємся коли є акція, минуло разу взяв 3 штуки. Рекомендую купувати!
27 листопада, 2017
Неплохое средство, но пользуюсь им только для постельного белья. А вот очень жаль, что сняли с производства спрей для глажки домоловский(( я им всегда рубашки гладила....верните пожалуйста!