Засоби для прасування

4 товарів знайдено
Сортувати за:

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Вода для прасок Ecomix демінералізована 1 л -4820174692872-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Вода для прасок Ecomix Лаванда 1 л-4820167002053-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMOL-Рідина для прасок Domol Морська свіжість 1 л-4305615101910-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BECKMANN-Засіб для прасування Dr.Beckmann 500 мл -4008455448718-

Засіб для прасування - це бездоганний засіб для догляду за Вашою праскою та білизноюПриємно щоранку одягати на себе свіжий і добре випрасуваний одяг, лягати спати в чисте і не м'яте ліжко. Усім відомо, що м'ятий одяг та білизна – це знак недбалості та неохайності. Для прасування білизни та одягу знадобляться лише дві речі – це прасувальна дошка та праска. Існує три поширені способи прасування білизни, а саме:  • сухий (найпростіший метод, який можна проводити як з виворітного боку речей, так і лицьового);
  • вологий (тканинний виріб збризкують водою перед його прасуванням);
  • паровий (використання відпарювача у прасці для прасування дуже м'ятої білизни).На сьогоднішній день водопровідна вода, яку ми заливаємо у праску для прасування білизни, насичена різними мінералами. При тривалій експлуатації води поганої якості, в резервуарі пристрою незабаром почне утворюватися накип і праска може вийти з ладу. Використання неякісної води може призвести до появи плям на одязі. Для запобігання цьому всього необхідно використовувати певну воду для парових прасок, а саме:  • спеціальний засіб для прасування (даний засіб випускається як без запаху, так і ароматизованим. У своєму складі не містить солей та домішок);
  • дистильована (вона очищена від мінералів, солей та домішок, шляхом чого повільно випаровується);
  • фільтрована (яка очищена та пом'якшена за допомогою багаторівневих фільтрів);
  • демінералізована (очищена вода шляхом деіонізації за допомогою смол органічного походження).


Підбиваючи підсумки, можна зробити висновок, що найбільшим фаворитом з представленого списку є - спеціальні засоби для поліпшення прасування, з допомогою яких легко забезпечити експлуатацію праски на тривалий термін. З використанням даного продукту, Ви забудете про накипи та плями на білизні, а його ароматизовані композиції наповнять тканини ніжним ароматом.


#

#

Вже не перший рік, споживачі віддають перевагу засобам для покращення прасування свого одягу та білизни, таких торгових марок, як: Dr. Beckmann, Ecomix та Domol. Ці бренди спеціалізуються на виробництві якісної та стандартизованої продукції, яка не зашкодить домашній техніці та полегшить побут будь-якої господині.

Де придбати засіб для полегшення прасування за найкращою ціною в УкраїніІнтернет-магазин Watsons представляє Вам різні варіанти засобів для прасування, які є постійно в наявності та бувають у вигляді рідини для резервуара праски та спрею для розпилення на білизні. Також клієнт може ознайомитися з великим асортиментом будь-якої побутової продукції абсолютно для всіх членів сім'ї без винятку. Постійна програма акційних товарів допоможе заощадити на шопінгу. Тут легко знайти засоби для особистої гігієни, набори декоративної косметики, доглядову продукцію, дитячі товари, ефективні засоби для чищення та інші необхідні аксесуари. Діюча послуга доставки по Києву та решті населених пунктів України, допоможуть робити покупки в онлайн режимі, не виходячи з дому чи офісу.