7 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BRILLANCE-Крем-фарба cтійка для волосся Schwarzkopf Brillance 883 Елегантний темно-каштановий 1 шт-4015000515689-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BRILLANCE-Крем-фарба cтійка для волосся Schwarzkopf Brillance 815 Скандинавський блондин 1 шт-9000101710403-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BRILLANCE-Крем-фарба cтійка для волосся Schwarzkopf Brillance 876 Вишуканий Рубін 1 шт-4015100441499-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BRILLANCE-Крем-фарба cтійка для волосся Schwarzkopf Brillance 816 Благородний Блондин 1 шт-4015100716658-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BRILLANCE-Стійка крем-фарба для волосся Schwarzkopf Brillance 890 Елегантний чорний 170 мл-9000101620122-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BRILLANCE-Стійка крем-фарба для волосся Schwarzkopf Brillance 896 Чорно-бордовий 170 мл-9000101620184-

Фарба для волосся Brillance — вибір № 1 для насичених, стійких та спокусливих кольорівФарба Шварцкопф Діамант — це засіб для модних, експресивних, впевнених у собі та сучасних жінок, яким потрібні стійкі та інтенсивні кольори. Наслідуючи останні тенденції гламуру і моди, Brillance вже понад 30 років робить жінок по всьому світу спокусливими та чарівними.
Всі відтінки розділені на групи та колекції, які постійно оновлюються. У палітрі Brilliance представлені кілька відтінків для освітлення та десятки кольорів для стійкого фарбування.До складу цієї фарби входять активні захисні компоненти, які значно знижують вплив несприятливих зовнішніх факторів. Завдяки цим речовинам фарба не вигорає на сонці, що дозволяє волоссю довгий час залишатися м'яким, блискучим і здоровим. Також немає потреби використовувати відновлювальні маски для волосся через можливу сухість і ламкість.Schwarzkopf не потребує представлення: продукцію цієї фірми для фарбування волосся використовує безліч професійних перукарів по всьому світу.Дозвольте собі надихнутись світом Brillance для унікального блискучого кольору волосся. Формула з двома додатковими процедурами із діамантовим блиском забезпечує стійкий результат кольору до 9 тижнів. Широкий асортимент пропонує вражаючий список найновіших модних відтінків завдяки інноваційним технологіям та співпраці з провідними експертами в галузі стилю.Продукт містить спеціальну формулу захисту кольору. Це дозволяє досягти небувалої яскравості при фарбуванні. Засіб м'яко впливає на волосся та шкіру голови, не викликаючи роздратування, та містить активні захисні компоненти, що знижують вплив шкідливих зовнішніх факторів. Фарба дуже проста у використанні та забезпечує інтенсивний результат.


#

#


Вже понад 120 років Шварцкопф Бріліанс є піонером у галузі догляду за волоссям. Ніколи не зупиняючись на досягнутому, компанія невпинно працює, щоб поєднувати професіоналізм та точність у всьому, що вони роблять. Бренд використовує високоякісні інгредієнти та розробляє складні формули, щоб створити світ яскравих кольорів, красивого укладання та насиченого, здорового волосся.

Надихайтеся різноманітністю чудових відтінків від фарби BrillanceФарба Діамант від Schwarzkopf — справжній довгожитель на ринку засобів для фарбування волосся, адже випускається з 1992 року. Майже кожні два роки палітра Schwarzkopf Brillance поповнюється новою модною лінійкою відтінків. В Україні засіб займає гідне місце на полицях магазинів серед товарів для перманентного фарбування локонів у домашніх умовах.Щоб вам було легше підібрати потрібний відтінок з кожної конкретної палітри Діамант фарби, в дужках вказаний вихідний колір волосся, що рекомендується, для отримання певного результату. Ефект може істотно відрізнятися, якщо ваше волосся піддавалися глибокому хімічному впливу (освітлення, змивання або хімічної завивки).Відповідну фарбу Діамант купити можна в інтернет-магазині Watsons. Каталог пропонує великий вибір варіантів та максимально доступні ціни. Замовити доставку по Києву та всій Україні ви можете найзручнішим для вас методом.