ACTIVEX

10 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ACTIVEX-Мило рідке Activex Зволожуюче 300 мл-8690506512576-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ACTIVEX-Мило рідке антибактеріальне Activex для чутливої шкіри 700 мл-8690506512583-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ACTIVEX-Мило рідке антибактеріальне Activex зволожуюче  700 мл-8690506512606-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ACTIVEX-Гель антибактеріальний для очищення рук 100 мл-8690506510077-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ACTIVEX-Антибактеріальний спрей Activex 100 мл-8690506510121-

Чудовий захист та гігієна з продукцією бренду ActivexБренд Activex був створений у 2009 році у зв'язку з зростаючою увагою до важливості гігієни. Компанія є виробником, постачальником та експортером засобів для чищення, продукції особистої гігієни, твердого та рідкого мила, різноманітних антибактеріальних продуктів з доведеною ефективністю 99,9% проти бактерій завдяки спеціально розробленій формулі.Як основний принцип діяльності, торгова марка пропонує цілий список високоякісних засобів першої необхідності, які виробляються з використанням найсучасніших технологій, за розумними цінами.
Популярний асортимент товарів ActivexВи можете забезпечити гігієну для сім'ї з великим вибором продукції Activex.Рідке милоАнтибактеріальне рідке мило Activex - найбільш ефективне рішення для знищення бактерій на ваших руках і запобігання появі нових. Завдяки спеціальній формулі та відповідному значенню pH допомагає зволожити шкіру та не викликає подразнення. Доступні варіанти для чутливої шкіри та з додатковим зволоженням. Засіб дуже зручний у використанні за рахунок помпи-аплікатора, а порожній флакон з помпою можна наповнити, як тільки закінчиться рідке мило.Вологі серветкиЩоб захистити себе від бактерій, ви можете використовувати антибактеріальні вологі серветки Activex, які забезпечують захист від протестованих бактерій, для гігієнічного очищення рук у повсякденному житті. Практична конструкція упаковки уможливлює гігієнічне очищення в будь-якому місці та в будь-який час. Завдяки спеціально розробленій формулі серветки підходять для дітей, які контактують з різними поверхнями під час навчання або ігор.Гігієнічний спрейКупити гігієнічний спрей Activex — чудовий спосіб забезпечити високий рівень гігієни на поверхнях та предметах, з якими ви часто торкаєтесь. 90-градусний спрей на спиртовій основі не вимагає змивання, його можна використовувати на тканині та різних поверхнях. Завдяки спеціальній швидковисихаючій формулі, що не залишає плям, його можна безпечно використовувати на таких поверхнях, як столи, стільниці, розетки, а також на текстильних виробах, таких як сумки, дивани, подушки, взуття.


#

#

Випробуваннями доведено дію гігієнічного спрею, який залишає липких слідів, видаляє неприємні запахи з житлових приміщень. Завдяки зручній упаковці гігієнічний спрей Activex можна легко носити із собою у сумці та використовувати у будь-який час. Формат спрею забезпечує гігієнічне рішення для більшої кількості зон при меншому використанні продукт дуже економічний.Гель для дезінфекції рукАнтибактеріальний гель для очищення рук Activex запобігає розповсюдженню вірусу, підтримує гігієну рук та очищає шкіру від бактерій за максимально короткий час. Дерматологічними тестами доведено, що гель для очищення рук, спеціально розроблений для комфортного використання всією сім'єю, не викликає подразнення шкіри, тому є доступним для всіх типів шкіри. Він надзвичайно практичний, тому що не вимагає води під час використання та може використовуватись будь-де.Дезінфікуючий спрейДезінфікуючий спрей Activex був розроблений для зменшення кількості шкідливих бактерій та мікроорганізмів на руках і має антибактеріальні, протигрибкові та противірусні властивості. Продукт стане одним з ваших найкращих рятівників, коли у вас немає доступу до води та мила, оскільки не вимагає змивання водою або витирання рушником.Широкий вибір каталогу інтернет-магазину Watsons дозволяє замовити товари бренду Activex, необхідні вашій родині. Доставка здійснюється по Києву та всій Україні.