1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MARC BURTON-Парфумована вода Marc Burton M36 Для чоловіків 50 мл-8680304581041-

Чоловіча парфумована вода — вибір сильних і стильних


Сьогодні парфуми використовуються як засіб завершення образу та чуттєва прикраса, яку ми наносимо на нашу шкіру. Приємний аромат прикрашає будь-яку людину, незалежно від статі.


Найпопулярніший вид парфумерії серед чоловіків — парфумована вода чоловіча, купити яку слід кожному представникові сильної статі, щоб бути ще впевненішим у собі та привабливішим.


Цей тип парфумів характеризується концентрацією ароматичних речовин близько 15–20%, що забезпечує відмінну стійкість запаху (до 8 годин) при помірній ціні (на відміну від концентрованіших і насиченіших засобів). Одне нанесення eau de parfum забезпечить аромат, якого вистачить на весь робочий день. Таким чином, чоловіча туалетна вода — ідеальний вибір у плані співвідношення ціни та ефективності.


#

Історія розвитку чоловічої парфумерії


Парфуми для чоловіків — відносно нове поняття в порівнянні з довгою історією парфумерії. Фактично, тривалий час цей ідеальний унісекс-термін міг застосовуватися до будь-якого аромату. І тільки розвиток синтетичних ароматичних вуглеводнів у 20 столітті спровокував справжній вибух у виробництві чоловічих ароматів на споживчому ринку.


Більшість отриманих сумішей містили сильні фужерні мотиви, що іноді схилялися до східних нот. Нині парфумерна продукція для представників сильної статі більше не обмежується традиційно чоловічими нотами фужера. Більш того, за різноманітністю інгредієнтів чоловічі парфуми можуть легко змагатися з жіночими.


#

Серед найпопулярніших сімейств аромакомпонентів виділяються:


  • пряні;
  • деревні;
  • трав'яні;
  • фужерні;
  • східні;
  • океанічні;
  • свіжі;
  • цитрусові.

Прості та доступні покупки — в онлайн-магазині «Ватсонс»


Такий популярний товар, як чоловіча туалетна вода, купити швидко та вигідно Україна може за допомогою інтернет-магазину Watsons. В наявності — безліч варіантів способів доставки.

Кожен аромат вирізняється своїм складом. Парфуми містять сполуки та олії з різною летючістю, що впливає на термін їхньої служби. Аромати також бувають різної сили та концентрації, що також відіграє важливу роль в їхній довговічності.


Як і в разі парфумерії, люди з чутливою шкірою можуть використовувати парфумовану воду, щоб пахнути чудово, не турбуючись про подразнення та запалення шкіри. Ненав'язливий аромат також робить парфумовану воду ідеальною для щоденного застосування.


Маючи здатність переносити власника в інші місця та спокушати всіх тих, з ким він стикається, аромат є незамінним атрибутом, без якого жоден чоловік не має виходити з дому. Ми представляємо широкий асортимент кращої оригінальної парфумерії: від вибухових фруктових до різких димних запахів, від важких пряних до чуттєвих мускусних. Великий вибір каталогу дозволить підібрати відповідний аромат, враховуючи індивідуальні переваги та смаки кожного.