Корейська косметика для обличчя

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ENPRANI-Крем для шкіри навколо очей Enprani Premier Collagen Антивіковий 25 мл-8806334368395-

 

Оптимальна доглядова рутина: чим корисна корейська косметика в Сумах?Корейська програма догляду зазвичай включає баланс зволожувальних, освітлювальних і себорегулюючих продуктів для задоволення різних потреб шкіри. За умови вибору відповідних засобів та дотримуючись регулярності їх застосування, ви отримаєте сяючу та здорову шкіру. Корейська косметика Суми та мешканці інших регіонів України можуть знайти на сайті Watsons.
Рекомендована корейська процедура може виглядати так:  1. Очищувальні засоби
  2. Для вмивання обличчя використовуйте ніжний зволожувальний засіб. Це допомагає видалити забруднення без пересушування. Також можна вдатися до процедури двоетапного очищення, включивши до неї гідрофільну олію, воно допоможе ефективно видалити макіяж та сонцезахисний крем.  3. Тонер
  4. Наносьте зволожувальний та pH-балансуючий тонік на все обличчя.  5. Сироватка
  6. Розгляньте легку зволожувальну сироватку з такими інгредієнтами, як гіалуронова кислота і ніацинамід, яка зволожує навіть сухі ділянки шкіри.  7. Крем для шкіри навколо очей
  8. Нанесіть крем під очі, щоб усунути певні проблеми у цій делікатній зоні, такі як набряклість або темні кола.  9. Зволожувальний крем
  10. Використовуйте зволожувальний крем, насичений живильними компонентами. Варіанти на гелевій чи безолійній основі також можуть працювати добре.


#

#


6. Сонцезахисний крем

На завершення ранкової рутини нанесіть сонцезахисний крем широкого спектра дії з SPF щонайменше 30. Вибирайте легку, некомедогенну формулу.7. Відлущування (1-2 раза в неделю)

Використовуйте м'який хімічний ексфоліатор (з BHA або AHA), щоб усунути застійні явища та прискорити оновлення клітин.8. Точкове лікування (за необхідності)

Нанесіть точковий засіб від прищів на будь-які активні висипання.Пам'ятайте, що догляд за шкірою не є універсальним, тому важливо коригувати продукти та процедури відповідно до мінливих потреб та чутливості вашої шкіри.Якщо вас цікавить магазин корейської косметики в Сумах, запрошуємо на вигідний шопінг на Watsons.