Антивіковий догляд

1 товарів знайдено
Сортувати за:

 Антивіковий догляд або тікаємо від віку правильно

Наша шкіра потребує постійного догляду - непорушна істина, знайома багатьом. Але, якщо в 25 для підтримки відмінного зовнішнього вигляду досить бути здоровим та правильно харчуватися, ближче до 40 зберегти молодість шкіри не допоможе навіть спокій й дотримання режиму сну. Після 35 років жіночий організм зазнає вікових трансформацій, в результаті яких боротьба за молодість шкіри потребує більш серйозних заходів.

Косметика анті ейдж - коли починати застосування

Науково доведено, що старіти шкіра починає дуже рано. Вже з 25 років процеси відновлення клітин сповільнюються, а відтворення колагену та гіалуронової кислоти зменшується в 2-4 рази. Але все ж точного визначення «точки неповернення» не існує. Дуже багато залежить від умов життя і генної схильності. Комусь антивікова косметика не особливо знадобиться і в 40, комусь її доведеться починати використовувати вже до 30. Помітили в дзеркалі перші зморшки? Пора починати змагання з віком.

Засоби антивікової косметики

Формула анти ейдж косметики спрямована на перешкоджання старіння клітин шкіри. Але головна умова позитивного впливу засобів на шкіру полягає в регулярності їх використання.

Сироватка

Висока концентрація активних речовин, якщо порівнювати з кремом. До складу антивікової сироватки обов'язково включається колаген, еластин, коензими.

Крем

Відмінною рисою крему проти зморшок є зміст в складі цінних мінералів, вітамінного комплексу та кислот. Найефективнішими вважаються нічні креми для шкіри через делікатне розчинення відмерлих частинок дерми. Це дозволяє їй не тільки оновлюватися, але й насичуватися киснем. Є окремі креми, призначені для області навколо очей. Догляд за цією зоною дуже важлива через тонкість шкірного покриву, що робить його вразливим перед появою зморшок.

Скраб

Маст-хев антивікового набору. Ефективно очищає шкіру, допомагаючи порам розкриватися для активного зволоження. Залежно від типу дерми може містити абразивні елементи або бути щадним.

Активатори

Відносяться до допоміжних засобів догляду. Характеризуються високим вмістом вітамінів та виступає в ролі провідника для крема, забезпечуючи йому більш глибоке проникнення в шкіру.

Термальна вода з гіалуронка

Зволожує та тонізує, нормалізує кислотний баланс шару дерми. Застосовується безпосередньо перед нанесенням крему на шкіру.

Склад антивікової косметики

Косметичні засоби, що допомагають шкірі протистояти старінню, мають унікальний склад, збільшуючий їх ціну.

  • Фільтр SPF сприяє посиленому захисту від ультрафіолетового випромінювання. Рекомендується до застосування в будь-яку пору року.

  • Вітаміни С і Е - прискорювачі для процесів обміну, що перешкоджають окисленню клітин. Вітамін Е в більшій мірі міститься в оліях (жожоба, зародки пшениці), тому про його наявності в складі свідчить саме перелік цих масел.

  • Догляд з ретинолом провокує запуск відновних процесів в клітинах і бореться з сухістю шкіри. Загоює дрібні рани.

  • Коензим є обов'язковою складовою нашої шкіри, вироблення якого після 40 років практично припиняється.

Де купити?

Купити будь-який засіб антивікової косметики в Києві можна на сайті інтернет-магазину «Ватсонс». Watsons - визнаний в Україні лідер з продажу якісних косметичних засобів по догляду за власною зовнішністю. Наш сайт доводить, що покупка може принести справжнє задоволення не тільки від ціни, але і від процесу.