Спеціалізована косметика для обличчя

84 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LA ROCHE POSAY-Крем для обличчя La Roche-Posay Hydreane зволожуючий 40 мл-3337872410765-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LA ROCHE POSAY-Бальзам для губ La Roche-Posay Cicaplast 75 мл-30106659-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BABE-Міцелярна вода дитяча Babe Pediatric 500 мл-8437014389708-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LIBREDERM-Пілінг-скатка Librederm з ромашкою для обличчя 75 мл-4620002183776-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BABE-Бальзам для губ Babe SPF 20 4 г-8437011329240-

Лікувальна косметика для обличчя: ефективність і особливості


Лікувальна косметика для обличчя – це низка спеціальних засобів, спрямованих на усунення конкретних проблем (почервоніння, лущення, подразнення, акне, зморшки). Продукція поєднує властивості лікарських та косметичних засобів. Склад розроблений таким чином, щоб впливати на глибокі шари покривів шкіри. Дієві речовини відрізняються підвищеною активністю, при виробництві використовуються натуральні інгредієнти. Виробник, що випускає подібну лінійку товарів, має обов'язкову сертифікацію, низку додаткових документів. Це гарантує безпеку використання його продукції.Особливості лікувальної косметики


Косметичні продукти з лікувальним ефектом можна розділити на 2 категорії:

  • дермокосметика. Основне призначення - усунення вугрового висипання, алергічних шкірних реакцій, атопічного дерматиту, боротьба з почервоніннями, поліпшення тону;
  • омолоджуючі препарати. Містять ферментні комплекси, біологічно активні речовини, стимулятори колагену. Запобігають появі зморшок, борються із віковими змінами шкіри, пігментацією, дією УФ-променів.

Лікувальна косметика для проблемної шкіри обличчя підбирається особливо ретельно. У разі питань доцільно звернутися до лікаря для комплексної діагностики.


#

#

Засоби є додатковим заходом усунення великих і малих дефектів, тому часто призначають разом із лікарськими препаратами. При виборі варто врахувати той факт, що косметика провадить індивідуальний ефект. Дізнатися, який продукт найкраще впорається з вирішенням певної проблеми, можна лише досвідченим шляхом.


У чому полягає ефективність лікувальної косметики


Лікувальна косметика для шкіри обличчя стає все більш затребуваною. Вона має вузькоспрямовану дію, допомагає вирішувати конкретне завдання. Ціна вища, ніж на продукцію масового спектра. Але це повністю компенсується одержуваним результатом. У чому ключові плюси:


  • високий вміст активних інгредієнтів;
  • мінімум консервантів;
  • відсутність домішок, ароматизаторів, віддушок;
  • проходять суворий контроль якості;
  • тестуються щодо ефективності;
  • результат доведено клінічними дослідженнями.

Популярні лікувальні креми для обличчя від таких виробників, як Uriage, Librederm, Vichy, La Roche-Posay, підтверджують лікувальний ефект протягом багатьох років. Відповідність дерматологічним стандартам, застосування новітніх технологій на виробництві, висока якість, широкий асортимент вселяють довіру користувачам. Подібні засоби мають попит, незважаючи на високу вартість.У каталозі інтернет-магазину Watsons лікувальна косметика для обличчя згрупована в окрему категорію. Якщо потрібно знайти певний продукт, краще скористатися пошуком на сайті. Компанія співпрацює з перевіреними перевізниками, тому гарантує своєчасну доставку замовлення адресату Україною.