Освітлювач для волосся

7 товарів знайдено
Сортувати за:

Освітлювач для волосся: доступний засіб для створення бездоганного образу!


Освітлювач для волосся — це інноваційний засіб для створення бездоганного нового образу. Змінити колір локонів легко та швидко можна в домашніх умовах. Сучасні тренди пропонують освітлювачі для волосся різного ступеня впливу та формату. Ви зможете виконати освітлення у себе вдома не гірше, ніж у професійного майстра в салоні. Для цього вам знадобиться спеціальний засіб і в середньому година часу на проведення процедури.


Властивості, різновиди та особливості освітлювачів для волосся


Хороший освітлювач для волосся може бути представлений у вигляді порошку (пудри), готової суміші, крему або крему-фарби. Ці засоби підходять для фарбованих локонів і пасом натурального кольору. З урахуванням густоти, довжини та стану волосся за допомогою порошку або пудри можна виконати освітлення на 7–8 тонів.


Кремові засоби освітлюють усього на кілька тонів, але є щадними. Вони надають м'який і делікатний вплив. Якщо слідувати інструкції та виконувати рекомендації фахівців, то і домашнє фарбування можна зробити таким самим якісним і безпечним, як у салоні.


#
#

Щоб правильно освітлити волосся, дотримуйтеся таких рекомендацій:


  • фарба-освітлювач для волосся або порошок мають наноситися максимально рівномірно та швидко;
  • ретельно струшуйте та перемішуйте масу;
  • уважно стежте за процесом;
  • не перевищуйте час взаємодії з волоссям, зазначений в інструкції;
  • чітко дотримуйтеся рекомендованих пропорцій;
  • самостійно не додавайте в масу для фарбування інші компоненти.

Широкий асортимент продукції для освітлення представлений різними форматами та виробниками. Перед використанням будь-яких освітлювачів для волосся потрібно ретельно вивчити інструкцію. Весь процес там описаний покроково. Домашнє фарбування — бюджетний варіант, що теж може бути якісним. Після процедури краще провести курс інтенсивних доглядових процедур з використанням спеціальної відновлювальної косметики.

Враховуйте, що може знадобитися кілька процедур освітлення. Усе залежить від кольору волосся, використовуваного освітлювача та бажаного ефекту. Темне волосся зазвичай має сильну стійкість до руйнування пігменту.


Купити освітлювач для волосся за вигідною ціною


Купити найкращий освітлювач для волосся можна онлайн або в магазині Watsons. Інтернет-магазин пропонує недорогі товари вищої якості. У каталозі представлено широкий асортимент продукції від кращих світових виробників за вигідною ціною. Знайти відповідний освітлювач у великому переліку допоможе фільтр для швидкого пошуку та вибору.


Оформити покупку можна в режимі онлайн, не виходячи з дому. Доставлення здійснюється в максимально швидкі терміни, відразу ж після оформлення замовлення. Також можна скористатися самовивозом або послугою адресної доставки. По Україні товари надсилаються кур'єрськими службами «Нова пошта», «Укрпошта», JustIn.