Лаки і спреї для волосся

92 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ISANA-Спрей для волосся Isana термо-захист 150 мл-4305615612300-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAFT-Лак для волосся Taft Ultimate фіксація 6 250 мл-9000100923071-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SYOSS-Лак для волосся Syoss Max Hold стійка фіксація до 48 годин 400 мл-4605966014007-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SYOSS-Лак для волосся Syoss Fiber Flex для об'єму екстрасильна фіксація 400 мл-4015100191462-

-22%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SYOSS-Міні-лак для волосся Syoss Max Hold 75 мл-4015000980418-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAFT-Лак для волосся Taft Volume Мегафіксація 250 мл-9000100728201-

-22%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SYOSS-Лак для волосся Syoss Volume Lift Екстрасильна фіксація 75 мл-4015000980401-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Еко/Біо

ISANA-Лак для волосся Isana Extra starker Halt 75 мл-4305615640181-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAFT-Рідина для волосся Taft Сила об'єму 150 мл-9000101619287-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAFT-Лак для волосся Taft Power Кератин 250 мл-9000100653503-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SYOSS-Лак для волосся Syoss Ceramide complex 400 мл-5410091733032-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TAFT-Лак для волосся Taft Power Мегафіксації 250 мл-9000100477505-

Незамінний засіб стайлінгу: лак для волосся


Незалежно від того, яка у вас зачіска, довжина та тип пасом, ви, ймовірно, покладаєтеся на перевірений лак для волосся, щоб домогтися ідеальної зачіски. Цей універсальний продукт є частиною щоденних процедур краси та виконує різні функції: від надання локонам додаткової фіксації до полегшення процесу укладання.


Однак отримання бажаного результату від такого засобу означає більше, ніж просто його правильне використання. Вам необхідно вибрати та купити лак, що відповідає вашому унікальному типу волосся.


Під час вибору ідеального лаку для волосся слід враховувати безліч різних чинників. Незалежно від того, тонкі у вас або хвилясті пасма, ви можете знайти продукт, що ідеально відповідає потребам. Звертаючи увагу на інгредієнти, тестуючи різні продукти та ознайомившись із відгуками споживачів, ви зможете визначити, що найкраще підходить саме для вас.


Які лаки для волосся можна купити


Лак пройшов довгий шлях розвитку та вдосконалення, та сьогодні існує безліч варіантів, що задовольняють різним потребам. Ось деякі з найважливіших аспектів, які слід враховувати під час пошуку ідеального лаку для волосся.


#

#
  • По-перше, вам потрібно визначити, яка формула ідеальна для вашого волосся. Не всі спреї однакові, тому уважне читання етикеток може допомогти вам прийняти правильне рішення. Нижче наведені два основних типи подачі:
  • Аерозольний лак допомагає надати волоссю об'єм. Якщо у вас тонке волосся, найкраще вибрати аерозольну форму, щоб домогтися густішого та пишнішого вигляду.
  • Неаерозольний лак також відомий як спрей. Неаерозольний спрей подає рідину у вигляді дрібнодисперсних крапель. У той час як аерозольні засоби ідеально підходять для тонкого волосся, неаерозольні спреї краще підходять для густих або природно кучерявих пасом.

Це основний критерій під час виборі відповідного лаку, який необхідно враховувати.


  • Ефективний спосіб вибрати відповідний продукт — адаптувати його до ваших конкретних потреб. В обраному спреї є ряд особливостей, що допоможуть домогтися бажаного результату. Ось список основних аспектів, на які слід звернути увагу під час пошуку засобу:
  • Ступінь фіксації. Лак сприяє тому, щоб ваші пасма залишалися на місці, незалежно від того, як ви їх вкладаєте. Розрізняють легку, сильну та суперсильну фіксацію. Під час вибору засобу враховуйте тип волосся, складність зачіски, погодні умови та необхідну тривалість ефекту.
  • Надання обсягу. Такі товари мають властивості збільшення обсягу та допомагають надати будь-якій зачісці ефектний вигляд. Оскільки ці спреї додають пасмам додаткової ваги, краще використовувати їх тільки в тому випадку, якщо у вас дуже тонке або пряме волосся.


Використання лаку для збільшення обсягу на густому або кучерявому волоссі може призвести до того, що ваші пасма стануть надто пухнастими.


  • Додання блиску. Якщо ваші сухі локони потрібно пожвавити, можливо, ви шукаєте лаки, що сприяють блиску. Ці продукти допомагають вашим локонам зберігати природне сяйво та можуть надати блискучий ефект навіть тьмяним пасмам.
  • Додаткові функції. Крім фіксації, лак може зменшувати статичну електрику, спрощувати укладання та згладжувати локони. Деякі засоби мають термозахисні властивості.

Де найкраще купити лаки для волосся


Незалежно від того, який продукт ви вирішите використовувати, лак для волосся — це популярний універсальний засіб, здатний творити дива з вашими пасмами.


Придбати лаки з різноманітними характеристиками можна в інтернет-магазині Watsons. На кожного покупця чекає широкий асортимент каталогу, великий вибір варіантів оплати та доставки (по Києву та всій Україні), простота пошуку та оформлення замовлення. Наша величезна перевага — доступні ціни: вартість лаку для волосся не завдасть шкоди вашому сімейному бюджету.

Найкращі лаки для волосся за відгуками:


Ціни на лак для волосся починаються від 32.90 грн.