Шампуні

6 товарів знайдено
Сортувати за:

Шампунь Pantene Pro V Miracles – чудовий порятунок для волоссяКожен продукт Pantene – результат багаторічних наукових досліджень, мета якого – зберегти здоров'я та красу волосся. Це унікальні формули, наповнені цілеспрямованими інгредієнтами, насамперед живильною сумішшю Pro-V, яка робить локони сильними та розкішними.
Каталог виробника пропонує широкий асортимент товарів, серед яких особливе місце посідає лінійка шампунів Pantene Pro V Miracles. Серія представлена кількома продуктами, ви можете купити засіб для надання об'єму, стимулювання росту волосся та усунення жовтизни.

Великий вибір: шампуні Pantene Pro V Miracles • Лінійка Grow Strong для витонченого, схильного до ламкості волосся


 • Формула засобу поєднує в собі силу науки Pro-V з бамбуком та біотином, які допомагають зменшити втрату волосся через ламкість. Дарує локонам силу для протистояння пошкодженням, викликаним механічними впливами та укладанням, завдяки чому волосся стає сильним, здоровим і блискучим. • Серія Lift'n'Volume для створення дивовижного обсягу від коріння


 • Колекція Lift'n'Volume поєднує силу науки Pro-V з рожевою водою і біотином. Засіб насичує локони корисними поживними речовинами, допомагає зміцнити ваше волосся від пошкоджень при укладанні, що сприяє зростанню густого і довгого волосся.


  #

  #


 • Колекція Silky & Glowing для світлого волосся


 • Бренд представляє шампунь Silky & Glowing – високоживильну суміш Pro-V з біотином та гідролізованим протеїном шовку. Засіб допомагає нейтралізувати жовтизну, а значить ідеально підійде для використання на пасмах, що піддалися меліруванню та освітленню.  Часто буває важко знайти потрібні поживні речовини, які потраплять у серцевину волосся. Однак у шампунів Pantene Pro V Miracles є вирішення цієї проблеми, що не містить парафіну та барвників, в екологічній упаковці з переробленого пластику.  Замовити потрібну версію ви можете в інтернет-магазині Watsons. Тут ви знайдете найдоступніші ціни, оформити доставку по Києву та всій Україні можливо зручним для вас способом.